Chladnokrevný Stone (2005) (TV film)

rozhodně to byla nadprůměrná detektivka, vcelku napínavá a dobře natočená. obzvláště selleck v roli Stonea perlil a myslím, že si i jako herec vychutnával suverenitu postavy, kterou stvárnil. bylo to velmi zábavné a upřímné. detektivka sice byla akčností rovná Columbovi, nicméně měla mnohem větší potenciál tajemna a dramatičnosti a budila zdání, jak už to na maloměstě bývá, že vše souvisí se vším. Velmi povedené.

Jesse Stone: Smrt v jezeře (2006) (TV film)

no nic se nezmenilo od predchozího dílu, jen případ je o dost jednodužší a nudnější.

Počátek (2010)

No zdá se, že dicaprio točí v poslední době jeden zajímavý film za druhým. po prokletém ostrově je tohle další pecka. ne snad, že bych to chtěl srovnávat, ale nevěřil jsem, že se tak brzy nachomejtne do dalšího skvělého filmu. A film to byl vskutku výborný. I když pocit stejný jako v prokletem ostrově. jeden netuší, zda-li je to geniální nebo jen zmateně obalené a tvoří to iluzi dokonalosti. ale z toho co jsem vysledoval mi přišlo, že si to Nolan dokonale promyslel a zrežíroval a vytvořilo to pomocí čtyřdimenzionální snové mozajky geniální, nesnadno překonatelný film. ona samotná myšlenka, podle které se tento film zrodil musela vyklíčit v podvědomí a rozrostla se teda dokonale. já teda nevim, ale celkově to působilo jako celek, což naznačuje vynikající film, protože se nedá vypíchnout či vytknout cokoliv(kameru, herce, herectví nebo snad scenář či režii). prostě skvělé.

Generálova dcera (1999)

průměrná detektivka, kde indicie a důkazy tak nějak připlujou a divák ani neví jak. Travolta je sice spontání, drzý a zábavný, ale role detektiva mu jde asi tak jako role padouchů. takže nic moc na hlavní roli.

Lepší pozdě nežli později (2003)

Jo, já jsem se bavil. decentně namíchaná romantika, nicholsonova hraná(nebo nehraná?)slabost pro mladé dívky, dávka šovinismu, lehká dávka perverze podtržená jeho exhibicionismem a klaunskými ksichty. Zábavné a pěkné. Bez páté hvězdy za zdlouhavý konec, i když kdo ví jak by to dopadlo pokud by pouze vtipné nebo pouze romantické scény zkoncentrovali ne do dvou hodin, ale třeba do 90 minut?

Arsen Lupin - zloděj gentleman (2004)

Prvních 14 minut bylo super. pak to někdo totálně zbabral, protože následující sled událostí nabral divnej spád, kde nebylo jasný proč co kdo dělá, proč zrovna sem a zrovna tohle. po hodině mi asi došlo, že jde o hledání pokladu, jenomže jsem nechápal dalších tisíc věcí a nejdivnější bylo, že to neskončilo nalezením pokladu. chyběl tam výraznej záporák, po pár minutách ubrali na akčnosti a udělali z toho něco co chvílemi připomínalo špionážní film, ovšem ve výsledku z toho vznikl nechutný popisný a nudný film, kde exceluje hrdina svou genialitou a brilantností, bohužel tyto jeho vlastnosti jsou zcela pohlceny konspirujícími starci, dementním nelogickým dějem splácaným asi jako z dvou krabic puzzle. no totální průser, když vezmu v úvahu fakt dobrou první čtvrthodinku. prostě stupidní mišmaš lásky, zrady, akčních scén a politického pozadí. moc na jeden film

Jen trošku štěstí (2006)

ubohá americká snaha o trochu originální romantickou komedii. ** za hlavní postavy a za oblíbené téma slávy nových pseudorockových kapel

Hon na Šakala (1997)

po prvním shlédnutí bych tomu dal 4-5*, ovšem po mnohém opakování musím na hodnocení ubrat a to především za hlavní herecký výkon

Knight Rider - legenda se vrací (2008) (TV film)

jako pilot to ušlo, asi ten seriál bude mít stejnou úroveň, tedy nevalnou, ale co. byla to sranda

Spider-Man 3 (2007)

Sračka, sračka a ještě jednou..... nebo raději ne, ještě by mě cenzurovali, protože takhle posrat vcelku zavedené téma z předchozích dvou dílů. Parker zlobí, je zlej...to je asi jako jediný zábavný. neustále se vracející kamarád po zemřelém zločinci z prvního dílu je snad už jen intermezzo. trochu to spravila poslední bitka v závěru s pískáčem a tou masožravou černou sviní, co fotila pro polnici. Hruza. Snad nebude spiderman 4