• Krátkometrážní

Predátor: Evoluce (2018)

Tohle neni o ničem jinym, než o černym suchym humoru Shanea Blacka. A ten vždycky stačil.

Tiché místo (2018)

Znamení 2. Ale lepší než jednička.

Hra o všechno (2017)

Někde jsem četl, žd je to jsko hodinu a půl dlouhej ‘music clip’. A to myslím, že mluví za vše. Ale litr vína, gram a je to docela zábavný. Zápletka jak ve Scary Movie 1.

Cizinec ve vlaku (2018)

Klidně at Neeson hraje pořád ten samej film. Furt mě to baví.

Liga spravedlnosti (2017)

Zadek Gal Gadot a Mercedes reklama. DC reagovalo na Marvel, ale do jednoho filmu se nedá vecpat 15+ filmů a několik let budování charakteru postav. Vizuální peklo s nesmyslným záporákem, cool momenty střídají zbytečně leštivé CGI. Mít každá postava aspoň 2 filmy, díky kterým s nima v týhle týmovce budu empatizovat a ne jen hltat jak se bezbolestně mlátí, stálo by to na něčem jiném, ale takhle je to o ničem.

Captain America: Občanská válka (2016)

Při sledování jsem měl pocit, že sleduju nejnašlápnutější pecku roku...ale teď si ani nevzpomínám jak to skončilo.

Vincentův svět (2015)

Několik let jsem čekal a končně se dočkal. Kdybych nebyl tak sentimántální k seriálu, asi (no určitě) bych si to tak neužil, ale jelikož jsem, tak si nemůžu představit lepší poctu a větší jízdu než je tohle. Hvězdy, hlášky, baby, filmy, Jeremy Piven (!!!) všechno do sebe zapadá a když vypnete mozek užijete si to jako nikdy předtím. Miluju to a nestydím se to přiznat. Ano, je to volovina, ano je to hrozně předvídatelné, ale sakra je to perfektně přepálený a nepochybně boží. Díky, díky, díky.

Black Mass: Špinavá hra (2015)

Při konverzaci o "rodinném tajemství" jsem se opravdu a neflašovaně bál. Jinak jde o průměrnou, možná i pod průměrnou filmařinu, která nemá k nabídnutí nic jiného než řadu známých tváří. Podruhé se na to nekouknu, v kině jsem vnímal, ale na obrazovce doma bych si asi pustil na mobilu hokej.

San Andreas (2015)

Daddario...nejkrásnější slečna, která kdy běhala před padajícími CGI mrakodrapy. Jinak ten film nemá nic moc jiného co nabídnout.