Smrt na dálnici (2004)

Příjemní herci v nééé až tak dobrém thrilleru / scénka jak otevře dveře a najíždí na tu ženskou a když jí těma dveřma trefí, ona mu zapadne přímo na sedačku....trapné, no jo ale je to film...... průměrné 3*

Gangsteři (2010)

Jooo tak to byla tedy dost povedená krimoška... Skvěle obsazená a navíc i přes podobný děj jako u jiných takových filmů mě to dost bavilo... Tu scénu s tím odbouchnutím kousku selnice aby tam mohlo zapadnout to auto jsem už viděl... takže jak říkám je to dost podobné, ale i přesto mě to zase bavilo a proto dám kvalitní 4*

Nevěrná (2002)

I když je to téma které už je ohrané, přesto jsem se do filmu od začátku zakoukal a chtěl vědět jak dopadne. U těchto filmů je důležité herecké obsazení a to v případě Gera a hlavně Lane, bylo kvalitní... v podání Lane se bylo na co koukat, vše jsem jí opravdu věřil, jak to vše prožívá a celý film mě fakt proto dost bavil, takže mé hodnocení je dost kvalitní 4

Drsnej Shaft (2000)

Dobrá krimoška s kvalitním obsazením. Hned od začátku se něco děje a udržuje to napětí až do konce filmu, takže jsem se dost bavil..kvalitní 4*

10 000 př. n. l. (2008)

Tak u tohohle filmu jsem byl dost nadšený z ukázek, takže jsem se na něj moc těšil... nedostal jsem úplně to co bych chtěl, myslím že se tam toho dalo udělat víc, ale na druhou stranu špatné to také nebylo... Mamuti byly dost dobrý.. takže celkově to jsou 4*

Česko Slovenská SuperStar (2011) (pořad)

No joo, co k tomu dodat... zatím je to nuda, ale pak se to snad zlepsi... takže zatím průměr.. Rytmus dobrej, Habera stabilně dobrej, Osvaldová má taky někdy hlášky....ale ta pipka je tam k ničemu..chjo

Kronika rodu Spiderwicků (2008)

Slabší fantasy, které ale nenudilo.. herci nebyli až tak špatný jak jsem si tu přečetl, takže se na to dalo koukat.... ale na to jaké se dělají dnes fantasy.... tak to bylo slaboučké....ty příšery mohli být lépe udělané.. no celkem průměr 3*

Sexy 40 (2009)

Začátek této komedie se mi zdál až docela trapný, ale v tu chvíli jak to začalo mezi nima jiskřit, dalo se na to v klidu koukat.. taková pohodová romantická komedie s předvýdatelným koncem.. samozřejmě se museli nááááhodně potkat.... ale joo k těmto filmům to patří a celkově to bylo slušný.... hlevně to bylo i o těch hercích.. kdyby to hrál někdo jiný, asi by to nebylo tak dobré... kvalitní 3*

Terminator Salvation (2009)

joo tak na to že to byl další z té řad terminátorů, nebylo to až tak špatné... ale přeci jen na Arnolda to nemělo, takže musím ubrat jednu hvězdu

Alenka v říši divů (2010)

Do tohohle filmu se mi ani moc nechtělo, ale nakonec jsem se přemluvil a myslím že to nebylo špatné rozhodnutí.... Začátek mě tedy dost odrazoval..už jsem to chtěl vypnout, ale jak Alenka spadla pod kořeny stromu začalo mě to bavit.... no a co musím uznat, bylo to že byly bravůrně natočené efekty... to prolínání lidí a zvířat, malý a velký lidi... no fakt se na to pěkně koukalo a jak jsem říkal v té říši už byl i děj který mě vtáhl, takže celkově to vidím na dobré 4*