Moonlight (2016)

Téma hodna oscarových ocenení. Viac by mi sedelo, keby ten buzerantský neger nevyrástol. V prvej časti priemerná dráma s príbehom, ktorý sme už veľakrát videli. Od druhej polky strata času. Opäť som sa utvrdil v TEJ akadémii.

24. Český lev (2017) (pořad)

V podstate také nahliadnutie do smotánky českej kinematografie. Moj prvý Lev a posledný. Je zrejmé, že tento druh nie je určený pre divákov. A faux pas? Prečo nie Hollywood.

Kocour Bob (2016)

Život môže zmeniť i tak malá a obyčajná vec ako je mačka. Môže sa v okamihu zmeniť k lepšiemu ale aj naopak. Prosím... Pre mňa slabé 3.

Dánská dívka (2015)

Často sa mi nestáva, že som zaskočený svojou nerozhodnosťou v tom, čo vo mne E. R. zanechal. Takmer celé som to prepozeral cez zamračené obočie, dúfajúc v menej bláznivé správanie hl. postavy. Tento trans spôsob života nechcem chápať. Hovorí sa, že každý si má z toho zlého zobrať kúsok dobrého. No keď tak premýšľam, vidím tam viacej toho filmového dobra. Neľutujem čas strávený nad novým dievčaťom. Celé som to zožral a pomohla k tomu super hudba.

Deepwater Horizon: Moře v plamenech (2016)

Z počiatku ma trápili tie nikde vedúce a stupídne konverzácie. Potom sa to začne naberať na obrátkach a človek začne chápať celé to podsvetie ropného biznisu. Prachy sú prachy. Skvostne natočené, v tom da best sa doslova spotíte. Neuveriteľne jednoduchý príbeh ma úplne odrovnal.

Třída smrti (2013) (studentský film)

Jeden z najlepších kraťasov vôbec. Zanechalo to niečo v mojich kostiach. Animovaný nezvratný osud.

Linkin Park: Shadow Of The Day (2007) (hudební videoklip)

V klipe je možné nájsť veľa z predošlého obdobia. Ja tam vidím kúsok z From The Inside, Somewhere I Belong ale i Numb? :)

Linkin Park: Bleed It Out (2007) (hudební videoklip)

Presne toto je starý LP. Energický a jednoduchý klip. A zožali ním veľký úspech.

Linkin Park: Leave Out All the Rest (2008) (hudební videoklip)

Vesmírna odysea bez R.D. Andersona, to nie je to pravé. Neviem, či má nejaký zmysel baviť sa o hudbe(5*). Tá si zaslúži omnoho viac.

Linkin Park: Given Up (2008) (hudební videoklip)

Tento počin vnímam skôr ako pozvánku na koncert. Skalný fanúšik ako ja to berie všetkými piatimi, no ako okoloidúci 3***.