Zprávař: Příběh Rona Burgundyho (2004)

Tak tento film se dá definovat velmi jednoduše, je to prostě jedna velká omamnistická vůně něčeho bezkalhotového....

Buď v klidu (2005)

Velmi šikovný psychologický film o tom jak peníze a sny hýbou světem. :-)

Riddick (2013)

Nepochybně si dali grafikové dost práce...ale od té doby, co filmy dělají počítače se z toho nějak vytrácí opravdovost a velikost, jak by smet. Trochu to námětem kopíruje vetřelce, ale v dnešní době toho moc nového vynalézt asi nejde.. jako ale zkouknout se to dá, zase to totiž vypráví někdo jiný...jenže od formátu Riddicka by toho člověk čekal krapet více..i když možná mluvim jen o tom zpracování. No posoudit musíte prostě sami.

Merlin a kniha kouzel (2010) (TV film)

Zase musím do opozice vůči tak nízkému hodnocení... Film rozhodně má co říci, ač spisovatel zvolil nevhodné kulisy, které to akorát u znalců Artušovy legendy kazí. Jsou tady zaplantátny i řecké báje a pověsti, taky značně modifikované. Merlin by se měl spíše jmenovat Hermes Trismegistos. K tomuto převlečku by se to hodilo daleko více. Tuším, že film na toto téma asi ještě ani neexistuje, pak by odpadla ta komerční doplantaná vopice s Merlinem a film by byl i v celkem originálním hávu. Takže hodnotím za 5 hvězd, když si dosadím jiná jména, podle vlastního uvážení.. hehe. 8D

Prosíme přetočte (2008)

Chytré převlečky... Připadalo mi to něco jako maso nahraďte sójou.. Aby měl člověk nejen novou fasádu.

Táňa a dva pistolníci (1967)

Absolutně nejlepší komedie ze starých časů jakou jsem viděl. Nejlepší je hra svědomí mlékaře a jeho střet s policií. Po té co z něj děti udělali oslíčku otřep se, pěkně si to vypije. Jenže takovým stylem, že se u toho člověk maximálně nasměje. Hehe.

Kon-Tiki (2012)

Bych chtěl vidět ten vor ve skutečnosti a hlavně zásoby vody, nebo zařízení na destilaci...ale jinak fajn podívaná, je tam pár zmínek i k zamyšlení, hlavně co se týče charakteru lidí.

Milarepa (2006)

Jako čitatel knihy o Milarepovi jsem hodně zklamán tímto filmovým pojetím, které zobrazuje sotva pár myšlenek a nezahrnuje ani celou dějovou linii, která zahrnuje i daleko podrobnější zobrazení nejen zpětných karmických vazeb. Vlastně popisuje vše zcela daleko podrobněji a daleko více vykresleněji a to i s konturami, které ve filmu zřetelně chybí a jsou pojaty úplně vlažně. Filmový divák je tedy hodně ochuzen, škoda.