O češtině (2005) (pořad)

Bylo by to celkem i zajímavé se něco dozvědět o svém rodném jazyce..Bohužel mi ale leží v žaludku poněkud smutně komické moderátorské dovednosti Aleše Cibulky spolu s jeho hloupými dotazy,které povětšinou dokážu sama odpovědět..

Taková zvláštní rodinka (2001)

Stejně jako to je zvláštní rodinka tak tenhle film byl opravdu zvláštní. Nejen že mě ničím nezaujal(i když mám ráda herce a režiséra Bena Stillera a jeho film Reality Bites naprosto zbožňuju)ale také mě neskutečně nudil a snad ani jednou jsem se nezasmála. Spíš jsem na to nechápavě zírala...Prostě celkem dost nudný film...Dvě hvězdy za pár celkem dobře zahraných rolí.

Skrýš (2010)

Docela ohráté klišé tenhle příběh...Velkým podílem tohoto hodnocení se staly hned dva naprosto geniální herecké výkony Julianne Moore a Jonathana Rhyse Meyerse.Jinak tento film krom nápadu-který jak už jsem výše zmínila se mi zdá jako velké klišé se dal opravdu odlišně pojmout a ani nemá smysl si tento film pouštět více než jednou.Jelikož nejsem vůbec fanouškem hororových filmů tak mě to nějákým způsobem nenadchlo a spíše mě naštval konec a také jsem od tohoto snímku očekávala něco uplně jiného.Jediným hnacím motorem postavy Julianne Moore byla láska matky k dítěti ačkoliv si nedokážu představit takovou velkou lásku tak nevím jestli bych byla schopná dělat takové věci jako ona tudíž tento snímek neshledávám ani v nejmenším realistický tím také pro mě ztrácí na hodnotě.Hodnocení mluví za vše-dvě velké hvězdy(J.Moore,J.R.Meyers)tudíž celkově dvě hvězdy.

Předehra k polibku (1992)

Velice zvláštní...Přesně tohle mě napadlo když jsem to nedávno viděla na jedné z komerčních českých televizí. Od českých televizí nemůžu čekat žadný trhák a tak jsem taky hodnotila řekla bych trochu nad míru kladně. Nebyl to špatný námět ale místy jsem u toho usínala a především podivné chování staříka na svatbě, který se tam z nepochopitelných důvodů objevil a není mi dodnes známo jakým způsobem se dostalo k tomu, že se políbili a ani nechápu proč...Mohlo to být trochu lépe zahrané a trochu lépe domyšlené. Podivné zoufalství Aleca Baldwina mě někdy místy opravdu zoufale nudilo.

Příběh Audrey Hepburnové (2000) (TV film)

No..Přiznám se,že jsem to nedokázala dokoukat do konce to prostě nešlo.Otřesný film.Já osobně mám hodně ráda Audrey Hepburn ale do hlavní role se Jennifer Love Hewitt nehodí nemá s ní vůbec nic společného..Hlas ani výraz ani styl a ani charizma které z jejích snímků vycházelo.V této hlavní roli bych rozhodně raději viděla Brittany Murphy, která jí asi jako jediná byla podobná a měla stejne specifický hlas jako Audrey ale v podání Jennifer i když tu herečku mám ráda mě to šíleně nudilo a tím jak se snažila být jako Audrey tak tím to ještě víc zabila.Dvě hvězdy za nápad a nic víc mě na tom nezaujalo.A pochybuji, že život takové hvězdy byl tak nudný jako tento film.

Ztraceno v překladu (2003)

Upřímně jsem od tohoto snímku čekala víc...Už jen pro ty různé recenze a oscary a Sofii Coppola,která je teď vychvalována do nebes..Ale hlavní téma mi připadalo příliš ponuré a o ničem.Naprostá hloupost a vnitřní smutek Boba Harrise jsem vůbec nepochopila.Celý film se lopotí v Tokiu s nějakou reklamou a pak potká blondýnu a je z ní celej hotovej..Typický film o poblázněném staříkovi o kvalitě dost svědčí to, že tento snímek točili 27 dní.Mě to ničím nezaujalo a dvě hvězdičky jsem dala za roli Giovanniho Ribisi a za nápad,který se nepodařilo dobře natočit(dle mého názoru).

Lidice (2011)

Ne ne ne ne...panebože proč?? Proč jsem jenom na tohle šla do kina??Nejde vůbec o žádný dobrý snímek jak zase všichni nadhazují megahit roku a podobné pochybné tituly...Téma, které Petr Nikolaev zvolil je více než diskutabilní samozřejmě se to stalo ale zakládat příběh na něčem tak malicherném jako je knoflík od kabátu je naprostá hloupost. Tohle je jeden z příkladů kde Roden vůbec nezazářil spíš působil jako nerudný divný chlapík co zabil svého syna a pak najde místo svého rodného městečka jenom holou a pustou pláň. A co to mělo být s tím střílením mužů? Proč kameraman nezabral jak je střílí pořádně a ne jen tam kam spadli? Co na tom, že by to bylo méně přístupné?Ty dvě hvězdičky jsou za to abych si nepřipadala, že jsem do toho kina šla naprosto zbytečně takže hlavně díky tomu, že někoho napadlo natočit snímek o Lidicích.

RRRrrrr !!! (2004)

Tenhle film na mě působí velice neodkladným dojmem, že se až tak zoufale snaží zapůsobit a pobavit diváka až je mi to nepříjemné. Dvě jediné hvězdičky za pár vtipných momentů a také zvláštní zvrácený smysl pro humor, kteří zřejmě maskéři tohoto filmu mají.

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Přesto,že naše domovina ČR je na tom velice bídně tak tyhle noviny jsou jediné trochu normální.

Za vším hledej ženu (2022)

Typický film pro 50tnice s naprosto nereálnými představami o romantice. Vašut (ač jej jako herce mám léta ráda) zde působí ne šarmantně, ale vlezle až oplzle. Nad koncem zůstává doslova rozum stát. Určitě bych film nedoporučila.