Batman (1989)

Já vím, že jsem trapná, že jsem to viděla až těď, ale nikdy jsem se o filmy se superhrdinama nezajímala. Začla jsem až když kamarád byl překvapenej, že jsem neviděla Temnýho rytíře. Batman na mě zapůsobil a teď si du pustit další díly !

Drive Angry (2011)

Celkem kravina s nicneříkájícím dějem, která mě pobavila jen scénkou X -vy víte :D . Ovšem za drsnou blondýnku, která všem namlátila a za pana účetního dostávají hvězdy navíc.

V jako Vendeta (2005)

Nevěřím, že tomu dávám 3 hvězdy, když jsem se na to tolik těšila. Děj mi přišel supr, ale nějak mě to nudilo a prostě to bylo zdlouhavé. Rovnou to mohli zakončit tim, když se odhalilo kdo je. Za to se mi líbila Natalie jak to všechno zahrála. Mám ráda filmy, u kterých se musí přemýšlet a není to vymýrvárna mozku. (nemůžu jenom kritizovat xD ) Prostě tak no :(

Transformers 3 (2011)

POZOR ! Čtvrtá věta by mohla něco prozradit tomu kdo to ještě neviděl !! Vždycky to bývá tak, že další a další díly některého dobrého filmu ubývají na kvalitě. Sice se to rozjelo až po dlouhé době, ale konec to vyrovnal. Někdo snížil své hodnocení, kvůli tomu, že první hodinku se nic nedělo, ale já si myslím, že se to dalo vydržet a pak to nabíralo grády a vyvrcholení bylo úžasné ! Potom co vybuchla jejich loď jsem si říkala, že by to nemohlo takhle skončit. Jistě že to tak nebylo a vše skončilo dobře jako vždy. Ani mi tolik nevadilo, že Megan Fox nahradila modelka Rosie, která mi moc simpatická není. Samozřejmě by to s Megan bylo asi lepší. Za tu hodinku nic nedění bych asi dala 4 hvězdy, ale film mě uchvátil natolik, že si zaslouží 5 !!!

Už jsme doma? (2007) odpad!

Docela nuda nemyslíte? Dost přehnané efekty se zvířaty. Rozpadající se dům...co je na tom vtipného? Pořád se ten barák jenom rozpadal a pak opravoval..no ze začátku to nebyla moc šťastná černošská rodina, ale ke konci vše skončilo happyendem. JAK JINAK.

Bastardi (2010) odpad!

Totálně film o hovnu. Hodinu se koukat na nevychovaný cikánský dětska, který mrdaj víc než čůraj...kouřej ptáky Yetymu...nebo znásilňujou učitelky mě fakt neláká. Nechtěla bych zažít takovouhle nudu jestě jednou. Jediný co můžu pochválit jsou asi dvě dobrý hlášky, ale jinak odpad!

Počátek (2010)

Boží, originální, dokonalý, bezkonkurenční a nezapomenutelný film. Podobný film jsem v životě neviděla a snad mě žádný z filmů, co jsem kdy viděla neohromil jako tento. Obdivuji režiséra Christophera Nolana, že dokáže vyplodit ze své fantasie něco takového. WOOW !! Určitě se na něj podívám milionkrát, dokud mě neomrzí, ale tento film NIKDY neomrzí !!

Megamysl (2010)

Super komedie, u které jsem se skoro pořád smála. Líbilo se mi, že hlavní hrdina byl záporák, až teda na ten konec, ale to němění nic na tom, že když jsem se na ten film koukala hned se mi Megamysl líbil. Super scéna byla, když novému superhrdinovi Megamysl a rybka sdělili zprávu, že jsou jeho kosmo rodiče: "Takže ty seš můj kosmo táta!" "Jo asi jo." "A ty seš moje ..." "Já jsem tvoje kosmo macecha! Zrovna jsem byla na plastice !" Prostě bobma. Zamlouval se mi i hlas Petra Rychlého a hudba od AC/DC.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Nejlepší seriál dob !! Prostě originální žlutá rodinka, která má pořád něco na práci. Nikdy se u žádného dílu nenudím a ani nedokážu potlačit smích, hlavně když Dejdar tak skvěle dabuje. Asi se budu opičit po několika lidech, kteří sem určitě psali, že jejich hlášky jsou nenahraditelné, ale vždyť je to pravda !! V životě bych se nesmířila s tím, že by Simpsonovi skončili, nebo by je nahradila o stupeň horší Futurama či béčkoví Griffinovi !!