Cheap Thrills (2013)

Zacatek relativne predvidatelny, zbytek ovsem nikoliv (vcetne konce). Cele to ma takovy zajimavy nadech, diky kteremu nevite co mate / muzete od filmu ocekvat, takze cekate, cekate a ono furt nic a potom "béém".. velmi zajimave natoceny film. Davam 75%, filmu ubiraji nejvice herecke vykony protagonistu.

Amazing Spider-Man 2 (2014)

Film byl kvalitou o trochu lepsi nez jednicka. Relativne jeste normalni stopaz filmu a zajimavej konec (ovsem ne nejak zavratnej, preci jen lidi co znaji komix vi zhruba co se stane), ovsem do te doby takove nemastne neslane a krome Rhina, ktery vypadal jak "robot" z Titanfallu (rofl) se mi costume design u villains vcelku libil. Co jsem ovsem nemohl vystat byl 3D IMAX - nejen ze me z toho nejak pofiderne prvnich 30 minut bolely oči, ale také: malo 3d efektu; strasne moc zesilenej zvuk, az me z toho piskalo v levem uchu a nekvalitni, spatne citelne titulky splivajici s pozadim a obcasne rozmazane - i kdyz clovek k takovemu filmu titulky nepotrebuje, jelikoz vetsine dialogu rozumi, je to celkem neprijemne na oči, takze u me uz IMAX nikdy víc, nebo minimalne v nejblizsi dobe ne.

Fenomén (2008) (pořad)

Teda ty prvni dily byly opravdu povedene, ale tady ty radoby "nove" dily kde vzdy stoji dva tabory (dva lide vetsinou) proti sobe a predhani se v tom kdo z nich ma vlastne pravdu me osobne uz moc nebavi. Slabsi 3*

Magnetické tornádo (2011) (TV film)

To nelze popsat slovy, to clovek musi videt aby uveril co se da natocit za film a jeste to pustit do televize. Jako JOKE, popripade odreagovani na vecer je to super; jinak pouze jako parodie na katastroficke filmy... ROFL => 1* protoze jsem se u toho bavil vic, nez u prumerne komedie.

Ona (2013)

„Eight thousand, three hundred and sixteen“ /Edit: Ten film je něčím vyjímečnej a svým způsobem kouzelnej, i když mi přišel konec takovej nemastnej neslanej, tak zvedám na slabší 5*

Jehovova pomsta (2010) (amatérský film)

No co; je to horsi nez Život není krásný, ale nekolikrat jsem se od srdce zasmal a za surprising konec davam slabsi 4*

Lovec trolů (2010)

Takova dokumentarni trollska pohadka natocena podobne jako Blair Witch (rozbita kamera byla celkem usmevna, ale fajn). Ze zacatku trochu nuda, ale konec celkem "napinavej" + tam dost casto nejde ani poradne videt co se deje i CGI trollu je takove moc unreal, ale nápad a promyslenost / originalita celeho filmu autorum uprit nelze -> 3*

Svěrací kazajka (2005)

"Kolik máme času ?" - Občas trochu naivní až stupidní, jenže na to se nedá brát moc ohled, jelikož je to přeci jen fantasy movie, ale já si to užil a na konci z toho měl vážně dobrý pocit. Btw super Keira a soundtrack. 75%

Co je větší, to je hezčí (2012)

Vrchol amatérismu. Kdo to sakra natáčel; ta kamera byla odporná a proč tam ve většině scén visely mikrofóny a černá "lišta" přes vrchní část obrazovky ? ROFL

7 pádů Honzy Dědka (2012) (pořad)

Dědek mi přijde sympatičtější než protivnej a nepříjemnej, lec někdy vtipnějsi Kraus.