Ready Player One: Hra začíná (2018)

♪ Everybody Wants To Rule The World ♪... Ale jo, až občas stupidní jednání a cliche momenty např. autohonička s dodávkama co zabraňovala hlavnímu hrdinovi pokračovat dále a vsunout klíče. Hollywoodský film s předpokládaným koncem zaměněný na teenager publikum. Určitě film, který se vyplatí zkouknout párkrát a sledovat různé easter eggy a ruzné appearances avatarů: tracer z overwatche, raynor z starcraftu, halo soldiers atd. 80%

Mother's Day (2010)

Až na klasickou "nelogičnost" některých postav (Matku a Beth beru jako velmi dobře zahrané), to bylo velice příjemné na jedno zhlédnutí. Jeden z lepších home invasion filmů posledních let. 75%

Jumanji: Vítejte v džungli! (2017)

Ehm proč se to jmenuje Jumanji mi hlava moc nebere s původní deskovou Jumanji hrou to má společného pramálo, ale chápu, svět se vyvíjí a s ním i diváci a technologie tak proč neudělat z deskové hry konzolovku? Každopádně to nic nemění na tom že film jako takový působil na člověka dobrým pocitem, ofc občas tam byly slabší nebo cringe momenty (komár kill, hození černocha mezi bílé nosorožce aj. a hlavní záporák mi přišel dost ubohý), ale do jisté míry to utíkalo rychle a člověk se nenudil. Jen to prostě nebylo TO Jumanji na kterém jsem jako malý vyrostl a u kterého jsem měl takový ten feeling tajemna, tady to taková nebylo, ale jako adaptace hry to bylo velice dobré. Ještě bych dodal, že nejsem nějaký fanoušek "přehrávání" u herců, ale zrovna zde se Jack Black krásně vydováděl - 70%

Pásky z Nagana (2018)

Krásné.. emocionální.. dokonalé. Šablona pro sportovní dokumenty. - 90%

Tvář vody (2017)

"Takový podvodní Avatar v dobách studené války" řekl jsem se si na konce a nebyl jsem zklamaný. Upřimně, byl jsem překvapen kolik nahoty ve filmu bylo, dále také nadměrné používáni modrozelené (teal) barvy skoro při každé situaci (což ještě více ukazovalo tu myšlenku vody). Dále dobře napsané a přímo na tělo ušité role pro skvěle hrající herce a dobře melodicky nastavená hudba která si oskara zasloužila určitě a o těch ostatních se dá sice polemizovat, ale film sám o sobě nemůže nikoho urazit. - 75%

Lady Bird (2017)

Moc křesťanské, moc americké, moc průměrné - 65% za "Siršu".

The Man from Earth: Holocene (2017)

Zklamání.. Jednička je prostě masterpiece! Pokračovaní není vyloženě špatné, je zajímavé (hlavně otevřený konec), ale bohužel nesrovnatelné s původním dílem a celkem i zbytečné. 50%.

Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

O třídu lepší než sedmý díl, postavy mají lepší charisma, je tu víc akce, konečně se vrátil i humor. Bavil jsem se 85%.

Wheelman (2017)

Drive, Baby Driver, Locke, Burried Mišmaš všeho v jednom = může být. Frank Grillo hraje skvěle, mám ho rád, co mě naopak trochu štvalo bylo klasické "rodina rukojmí" a 13 letá dcera s godlike zkušenostmi se řízením 911ky. Ve výsledku ale jsem byl celkem překvapený, délka filmu je správně zvolena tak aby to člověka nenudilo - víc takových filmů 77%.