Rychle a zběsile 6 (2013)

Film naplnil moje očakávania a ba aj viac. Hustá atmosféra, vtip, závody a predovšetkým zapracovaný starý prvok z Tokio Drift, ktorý nám otvára cestu k ďalšiemu pokračovaniu. *5

The Battery (2012)

Toto nie je klasická poviedka o zombiekoch, táto nízko rozpočtová sranda ukazuje reálny pohľad na situáciu v ktorej sa hl. postavy nachádzajú, ukazuje emócie, ktoré by sa v rovnakej situácií naskytli každému jednému z nás. Páčil sa mi doplňujúci humor Jeremyho Gardnera. Celé je to vlastne príbeh pocitov, vzájomných rozhovorov a prežívania v mŕtvom svete. Na niečo podobné som pripravený nebol a preto som sa často nudil, 4 minúty pozerať na herca, ktorý sedí v aute a rozmýšľa nie je nič pre mňa, každopádne som mal z filmu dobrý pocit. *3

Pomsta mrtvého muže (2013)

Výborný dej, prepracovaná zápletka. Takto si predstavujem večerný film, len soundtrack na konci filmu zvýšil zážitok.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Krásne efekty a celkový pocit z filmu, avšak, čakal som väčšiu bitku. Prišlo mi to ako by sa film nejakej väčšej metelici vyhýbal ako horúcemu zemiaku, ale myslím, že toto bol úvod do ďalšej trilógie a v druhej časti už môžeme čakať vojnu. V prvej trilógií sa mi veľmi páčila obrovská vojna medzi nechutnými, strašidelnými hrozivo vyzerajúcim netvorom, hádam sa dočkám.

Skyfall (2012)

Asi druhá Bondovka, ktorú som konečne dopozeral do konca. Daniel Craig je perfektná postava. Herec má svoj štýl, charizmu a určitý tvrdý náboj. Skyfall je oproti svojim 22-om predcházdajúcim filmom 50-násobne reálnejší. Pokiaľ si v dalšej Bondovke Craig nebude zapaľovať cigaretu guľkou so zbrane, teším na sa ďalší film.

Sedm psychopatů (2012)

Tak takto nejak si predstavujem šialenú haluz. Chladné bezcitné scény prekvapivo vsadené do deja dokázali prekvapiť a teda to bolo originálne a originálne veci mam obzvlášť rád, jeden z filmov pri ktorom nemáte šajnu o konci, najmä ak sa tam stalo toľko šialených vecí :D *4

Ten, kdo stojí v koutě (2012)

Velmi mily teenedzersky kusok, perfektne herecky stvarnene postavy, najma Logan Lerman - Charlie. Zahrate tak brilantne, ze sa do postav dokazete vcitit a tak prezivat cely film omnoho intenzivnejsie. Cele mi to prislo velmi mile, chovanie sa postav k sebe, nebol to obycajny teen. film naplneny prasacinkami a hanlivymi slovami. Jednoduche a pritom take prijemne. *4

Zkratka ke smrti (2009)

Iba dve hviezdicky aj to len pre krásnu Katrinu Browden. Myslim, ze sam by som dokazal napisat lepsi scenar. Film ma vela chyb, obsah je az prilis zjednoduseny. Na konci snimku sa objavil "vzrat" ktory tam vsak nemal co robit, to len svedci o tom, ze reziser bude amater. Nemozeme predsa rozpravat pribeh o jankovi a marienke, ktori si preziju cestu do lesa, preskakaju mnoho prekazok, boja sa zlej jezibaby, a na konci vysvitne ze, vlastne vrahovia su oni sami. 2/10

Brigádka (2007)

Ale musite poznat Javu! :D

Země bez zákona (2012)

Jeden z najlepších filmov za rok 2012. Film ako taký sa na nič nehrá, popisuje a ukazuje históriu. Shia neustále dokazuje svoje herecký talent. Hardymu sa presne hodila rola drsného staršieho brata. Väčšieho nechutnáka, ako je zahral Gary Oldman by už asi nenašli. Kvalitou a plus za skutočný príbeh to nevidím inak len na plný počet.