Nikdy to nevzdávej (2008)

Ďalší z béčkových hrdinských filmov, ale pekný film zaujímavý, nepustí vás preč dokým sa film neskonči, no žiadna sláva. Vedel by som si predstaviť prepracovanejšiu zápletku. *3

Warrior (2011)

Úžasne a krásne sfilmovaná pútava, športová dráma, ktorá ma neskutočne vtiahla do deja, prežival som to, triasol som sa. Chuť vyhrať, poraziť každého súpera striedaná s citom. Marik Isham naimponoval neskučný hudobný podklad. Film sa tak u mňa vyšplhal na poprednú priečku v obľúbenosti filmov za rok 2011 a vôbec. Záver,, ako bojovú športovú drámu sa už lepšie natočiť ako je Warrior nepodarí. *6

Travička zelená (2008)

Tak lidi, ja povedu pruvod :D Super kvalitná komédia plná humoru a opäť humoru,, Seth Rogen je geniálny, James Franco to zahral taktiež famózne. *5

Vyměřený čas (2011)

Skvelá akčná scifiovka, režiséri prišli opäť s niečím novým na trh a to si vážim. 2* zvlášť za Amandu Seyfried, úžasná napínavka, po dlhej dobe som sa mohol opäť tešiť na kvalitný film.

Mariňák (2005)

Veľmi pohodová vojenská poviedka s tým ľahším vojenským príbehom. Čierny humor dominoval, kvalitné zhudobnenie a super podané herecké výkony, bavil som sa, odporúčam. 90%

Pach krve 4: Krvavý počátek (2011)

Som sklamaný a to dosť lebo na 4 časť som sa veľmi tešil, odfláknute na totálku. Všetok strach a hrôza z minulých častí sa vytratila. Nechápal som komický začiatok, trápne suché dialógy bez myšlienky. dve hviezdičky asi len za ten koniec.

Okamžik zlomu (2007)

Mám rad tento typ Thrillerov, psychopatický vrah, ktorého právne takmer nemožno dostať. Graciózne vymyslený príbeh a zápletka. Pocit na konci filmu, pri ktorom si vravíte, jakto, že ma to nenapadlo, tak presne na to som čakal od začiatku filmu. Z filmu som dostal viac ako som očakával. Právo je môj obľúbený typ filmov a celkovo právnická problematika. The Lincoln Lawyer.

Zápisník jedné lásky (2004)

Krásny film, herci a príbeh, Milujem tento film. 5* The Notebook Soundtrack: Main Title by Aaron Zigman

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Geniálny príbeh, geniálny výkon hercov, skvelá atmoseféra a ešte dva krát lepšie som to pojal. Ako ma dojala záhradná bitka tak preslov otca. Ryan Gosling ide v mojom rebríčku obľúbených hercov stále vyššie a vyššie. Konečne filmová úloha pre Steva Carella, toto je to čo herec potrebuje, nie trápne bláznivé komédie kde je nakonec za blbca. 95% a pre mňa najlepšia komédia za rok 2011.

Captain America: První Avenger (2011)

Skvelá dobrodružná pecka a parádna komixovka, koniec ma dostal, elegantne premyslené na Avengerov sa veľmi teším. Pekný príbeh a zápletka opäť niečo nové. + perfektné soundtracky ! V komentári budem pokračovať u Avengers.