Úkryt (2002)

Kamera byla supr a kdyby to celý skončilo v půlce, tak by to bylo taky supr, takhle byla supr jenom ta půlka a pak to byla hovadina. Napětí se prostě nedá stavět na blbostech, kterých tam od telefonátu na policajty bylo požehnaně.

Marťan (2015)

Na odpad to neni jenom díky fakt dobrým marťanským záběrům. Ale jinak teda ptákovina na druhou, ani nevim, odkud to vzít. No asi od toho, jak byl Damon pořád děsně cool, přes barbie kapitánku s (ty vogo!) rtěnkou, která se ale furt tváří smrtelně vážně na to jaký říká bláboly, až po finální vskutku bravurní přepočet navigace, díky které se podaří zachytit Damona poletujícího sem a tam jak ucházející balónek. Jako kdyby se ze žánru vypustilo to Sci a dopsalo se Rodinný, tak by mě to asi tak nedostalo, ale i tak to byl asi celý velmi drahý (špatný) vtip.

12 let v řetězech (2013)

Nevim no, docela škoda silnýho příběhu. Solomon až moc čuměl do kamery, emo scény byly až moc emo, Epps řval až moc ale moc se mu to teda věřit nedalo a vůbec to bylo tak nějak moc přehnaný a zároveň nedodělaný. Tak nějak tomu prostě chyběly koule.

Kmeny - Straight edge (2015) (epizoda)

Z těch asi pěti dílů, co jsem doposavaď viděla mi tenhle přišel nejzdařilejší, aspoň mi teda přijde, že má člověk po shlédnutí představu, o čem to celý je, narozdíl třeba od Ghots (WTF) dílu. Zajímavý ale je, jakým je některým lidem trnem v oku. Já jsem ráda, že ten týpek nepřistoupil na návrh dišputace s demagogickýma náckama, ve který jednak nevidim smysl, ale navíc by to bylo dost bulvární a čumět na to dvacet minut by mě asi dost sralo. Ani z toho nemam pocit, že by tam padlo, že jsme všichni banda čuráků, takže nemám potřebu obhajovat svoje sklony k alkoholismu.

Rituál (1973)

Až na to přehrávání hlavního hrdiny, ten tu ujetou atmosféru často pohřbil.

Dogma (1999)

Jakože cože? Jedna hvězdička je tak tak za scény s Affleckem a Damonem, ty ještě docela šly, ale k tomu pararelně běžela nějvětší ptákovina viděná snad za poslední půlrok. Jako kdyby to mělo těsně nad pade, tak to chápu, ale takhle teda fakt ne. Je pravda, že jsem to ani nezvládla dokoukat, ale po hodině dvacet už byl můj pohár "nejsem zas takovej hater" spolehlivě naplněn.

Metro Manila (2013)

Technicky dobrý, námět dobrý, rozhodně nadčasový, ale vyděračsky zpracovaný. Záběr, kdy jde celá rodina prodat pytlík rejže, výkupčí je na ně hrubej, do toho se teda rozbrečí děti a když vylezou ven, tak je všude mlha, tomu zmaru dodává akorát na komičnosti. A tak se to vleče celým filmem. Ta třetí hvězdička je za snahu udělat trochu vážnější krimi.

Mlha (2007)

Myslim, že několik lidí už dokázalo, že jde natočit dobrej psychologickej horor bez toho, aby se všechny situace musely hrotit do naprostý bizarnosti. Věru, dlouho jsem se tak nepobavila. Závěr by nebyl špatný, to příšerný, laciný zpomalení bych snad i přežila, jenomže ten song, kterej byl nejspíš vybranej z cédéčka Oriental songs, Vo. 2, mě rozesmál tak, že mě normálně dohnal k slzám. A to je u hororu co říct.

Ďáblův dvojník (2011) odpad!

Kravina non plus ultra, která připomíná tureckou telenovelu s pitomými rádoby hlubokými záběry, debilními dialogy a vyhřezlými střevy. Možná bych tomu mohla dát jednu hvězdičku, ale posrat takový námět v takovém prostředí je fakt majstrštyk.

Vyvolený (2000)

WTF?!!! Asi nejnapínavějším momentem byl pokus o zabití mola, který nám lítal do obrazu. V těsným závěsu pak byla desetiminutová dechberoucí scéna zvedání až 160! kilového závaží, to byla fakt pecka, už už jsem si šla pro lexaurin, aby mě samou nervozitou nekleplo, ale dal to!