Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Prvá polovica bola omnoho lepšia , čo sa týka dialógov, i keď obsahuje menej akcie, ale zato to bol poriadny masaker .Ak by ostalo len pri nej, kľudne by to bolo za 5*. Druhá polovica sa z počiatku javila, že nadviaže na kvalitu prvej, no po pár minutách, prišli neskutočne nudné, nič neriešiace dialógy, pri ktorých som takmer zaspal. Boh žehnaj tej poslednej cca 20 minutovke, ktorá bola podľa mojho názoru najlepšou časťou filmu. Tie akčné scény boli síce rovnako rozťahané ako dialógy, no boli nehorázne nakrútené a neustále ma držali v napätí.Prvá polovica za 5* druhá za 3*. / 80%

Na tuhle nemám (2010)

Pre mňa príjemné prekvapenie. Síce je to už x-krát videný príbeh, ktorý vás už takmer ničím novým neohúri, ale film má veľmi príjemnú atmosféru, a hlavne nenudí, čo je pri filmoch takéhoto druhu časté. Ďalším kladom je herecké obsadenie na čele s Jay-om Baruchelom, ktorému tá rola naozaj svedčala. / 80%

Chyť mě, když to dokážeš (2002)

Skvelý Leonardo DiCaprio a výborne mu sekundujúci Hanks + skvelé vedlajšie úlohy. Film ma veľmi rýchlo vtiahol do svojho deja a ani na chvíľu som sa pri ňom nenudil najmä vďaka množstvu zvratov a svojej rozmanitosti / 95%

Expendables: Postradatelní (2010)

Spočiatku pomalší rozjazd, v ktorom sa oboznamujeme, so všetkým podstatným. Postupne to naberá na obrátkach, a záver je uplný akčný masaker. Stallone si to režíruje podľa seba, a všetko mu to pekne vychádza. Veď napokon, s takou hereckou zostavou ťažko niečo pokaziť. / 85%

Terminator Salvation (2009)

Akčné scény sú natočené na výbornú. Avšak pod nimi sa skrýva nie príliš pútavý dej, ktorý si síce dokázal v prvej polovici udržať moju pozornosť, no v druhej začal trošku nudiť a záver mi prišiel nie príliš vydarený. Asi najväčším plusom bol výkon Sama Worthingtona. Bale bol pre mňa miernym sklamaním. Nebyť toho záveru, boli by to 4*. / 70%

Fontána (2006)

Nerozumiem ako mohol Aronofsky natočiť takýto prepadák. Film, hraničiaci s gýčovitosťou, tváriaci sa na niečo velkolepé, a pritom postavený na úplne nudnom, nezáživom deji, bez akýchkoľvek svetlejších momentov. Takmer počas celeho príbehu som sa nudil, naštastie, že to trvalo iba hodinu a pol. Uvidíme, možno ďaľsím vzhliadnutím zmením názor, na tento podľa mňa výrazne nadhodnotení film / 20%

Nutné k přežití (2006) (pořad)

Môj najoblúbenejší Discovery program. Úžasný Bear Grylls, ktorý sa nezastaví pred ničím, či je to vodopád alebo polorozložené zviera, z ktorého si nakoniec vytvorí prístrešok. Každá epizóda má niečo do seba, a ani na chvíľu nenudí. Naopak, sledujúci sa akoby stáva jej súčasťou (aspoň u mňa je tomu tak), a všetky nástrahy tak prežíva spolu s hlavným hrdinom. Skvelé ! / 95%

Nezastavitelný (2010)

Zo začiatku trocha nuda, ale potom sa to rozbehne, a film sa doslova stáva nezastaviteľným. Poriadna dávka akcie ako sa patrí. / 90%

Intimní past (2011)

Škoda že už v úvode filmu je úplne jasné, o čo pôjde. Tým pádom vám film už nemá viac čo ponúknuť, a stáva sa veˇmi nudným. Nehovoriac o niektorých scenách, ktoré sú až komické. / 40%

Darjeeling s ručením omezeným (2007)

Film, ktorého humor šiel absolútne mimo mňa, s pár svetlými momentami. V niektorých pasážach som mal chuť to od nudy vypnúť. / 30%