Sexmise (1983)

Ačkoliv mi hlavní "hrdinové" byli dost nesympatičtí, tak jsem se bavila. Výborná myšlenka, ale chybělo tomu takové to "něco". Takže za mě 3 hvězdy.

Já jsem ty (2009)

Mám ráda filmy podle skutečných událostí. Vážně jsem se těšila. Ale byla jsem zklamaná. Film úplně postrádal atmosféru, napětí a emoce. Přitom by se dal tak skvěle zpracovat. Prvotní myšlenka, rozdělit film na několik úseků byl velmi slušný. Jen to chtělo více rozvinout. Škoda.

Královna (2006)

Perfektní Helen Mirren!

Soukromá válka pana Wilsona (2007)

Pustila jsem, viděla jsem, vypnula jsem. Dobré, ale podruhé bych to vidět nemusela. Navíc mi sem nějak nezapadala Julie, ale to bude asi jen můj osobní dojem. Každopádně 3*, víc z toho nevyždímu.

Horton (2008)

Kdovíci byli super, ale to je bohužel všechno. Škoda.

Na vlásku (2010)

Kouzelné, milé, vtipné. Úžasná grafika i hudba. Jeden z těch povedených animáků, které stojí za to vidět.

Pokání (2007)

K. Knihgtley nemám ráda. Vím, že je to asi velmi dobrá herečka, ale mně osobně prostě nesedí. I tady mi vadila, měla jsem dojem, že chvílemi dost přehrávala. Což nebylo nutné, protože příběh sám o sobě byl dost silný. Konec překvapivý, hudba příjemná J. McAvoy byl také pastvou pro moje oko. Kdyby do role Cecilie byla obsazena jiná herečka, dala bych možná i plný počet hvězd. Takhle je to za 4*.

Proroctví z temnot (2002)

Dost předvídatelné a tím pádem i nudné. Až jsem chvílemi pociťovala nutkání film vypnout. Takže pro mě zbytečná ztráta času.

Vincent (1982)

Tolik pocitů během sedmi minut?! DOKONALÉ!!

James Dean (2001) (TV film)

James Dean je moje životní láska. Od teď je to i James Franco.