The Carrie Diaries (2013) (seriál)

Strašně, ale fakt strašně bych v té době chtěla žít! Jsme si s Carrie tak moc podobné, určitě bychom byly nejlepší kamarádky! Kéž by mi bylo zase 16!

Můj týden s Marilyn (2011)

Původně jsem v roli Marilyn chtěla vidět Scarlett Johansson, ale po shlédnutí musím konstatovat, že M. Williams byla opravdu skvělá. Každopádně celkové zpracování příběhu M.M. mě jaksi zklamalo, čekala jsem víc. O hodně víc. Škoda.

Hledá se Nemo (2003)

Můj nejvíc nejoblíbenější animák!

Láska a jiné kratochvíle (2009)

Není to špatný film, má v sobě jakési.. "něco". Ale očekávala jsem příliš, tudíž jsem mírně zklamaná. Natalie nepatří mezi mnou vyhledávané herečky, ale musím říct, že v tomto snímku mě dostala.

Leon (1994)

Jedna z mých srdcovek na kterou nedám dopustit. Troufnu si říct, že je to jeden z nejdokonalejších filmů, co jsem kdy viděla. Myslím, že líp by to natočit nešlo.

Všichni říkají: Miluji tě (1996)

Woody geniálně překvapil! Počáteční strach nebyl vůbec na místě. Milé, příjemné, pohodové.

Elvisovy začátky (2005) (TV film)

Příběh Elvise znám, takže pro mě nebyl žádným velkým překvapením. Co mě ale mile potěšilo, byl výkon J. R. Meyerse, v roli Presleyho byl skvělý! Jsem velkou Elvisovou fanynkou a můžu říct, že film splnil moje očekávání.

Čarodějky (1998) (seriál) odpad!

Zkoušela jsem to několikrát, ale NIKDY jsem nedokoukala ani jeden díl. Tak strašně mě to nebaví. A je fakt trapný, jak se všechny tři supr čupr ségry čarodějky jmenujou od "P". Jo!

Beverly Hills 90210 (1990) (seriál)

Jedna hvězda za to, že mi v mých deseti letech připadal Dylan fakt sexy.

Přátelé (1994) (seriál)

Kultovní seriál mých pubertálních let. Jeden z mála seriálů, u kterého mi nevadí, dívat se na některé díly opakovaně. Kam se hrabou sourozenci Walshovi, tsss :)))