odpad! (2013) (amatérský film)

Mě se to docela líbilo. Super hlavní hrdina, super konec...jen mi vadil ten hrozný zvuk, který vydávalo zvířátko v pytli. 3-4*, 22.8.2014, pc

Masožravý obraz (2013) (amatérský film)

Na amatérský film to má výborně udělané masky a krvavé efekty. Bohužel děj už tak dobrý není. Úplně odrazující mi přišel úvodní mluvený projev. 2-3*, 22.8.2014, pc

Třída smrti (2013) (studentský film)

Na studentský film luxusní záležitost. 4-5*, 22.8.2014, pc

Apocalypto (2006)

První hodina filmu byla hodně nudná, ta druhá naopak měla šmrnc. Já osobně bych první část zkrátil na polovinu a místo toho bych přidal nějaké scény v závěru se španěly. 3-4*, 20.8.2014, pc

Mrtví k snídani (2004)

Dal bych o hvězdu více, nebýt toho kreténního kytaristy 2-3*, 19.8.2014, dvd

Mapinguari: Amazonská příšera (1998) (TV film)

Pomatený vědec, lítající v džungli s megafonem, se snaží najít důkaz o existenci dávno vyhynulého tvora... 2-3*, 17.8.2014, tv

Bláznivá dovolená v Las Vegas (1997)

Opět se vydáváme na výlet s podivnou rodinkou a totálně ujetým tatíkem. Cílem je tentokrát Las Vegas. V tomto pokračování prvního filmu z roku 1983 jsem už tolik zábavy nenašel. 3*, 10.8.2014, tv

Dobyvatelé ztracené pravdy (2007) (seriál)

To aby se člověk bál po setmění vyjít z baráku. Každý díl stejný. Pobíhají někde po tmě s termovizníma kamerama, pokaždé někdo vidí něco, co tam nikdy nebylo a hraje hérečku. Závěrečné potvrzení příšery na základě prasklý větve v lese je neuvěřitelný. 1-2*, tv

Bojovníci s radiací (2013) (TV film)

Zajímavý pohled na dvě časem rozdílné jaderné katastrofy. Zarážející je fakt, že japončíci mají údajně velké rezervy ve vypořádání se s tragédií než měli rusové. 3-4*, 10.8.2014, tv