Šest přátel si jede užít víkend do zájezdního hostince v ospalém městečku Lovelock. Po uplynulé naleznou majitele hostince a šéfkuchaře mrtvé a ocitají se tak v podezření z ohavného činu. To je však pouze začátek, celé městečko je jakoby náhle ovládáno zlými silami ... uzavřou kamarády v hostinci, nikdo z nich netuší jaká hrůza se za jeho zdmi skrývá... (oficiální text distributora)

TO

žádná sláva, mírně přitroublá zombie komedie, příběh nic moc, provedení nic moc, nijak zvlášť vtipné spíše i nudné, ve druhé půlce je pár povedených krvavých scének, ale to mě nestačí. slabší než Soumrak mrtvých, slabší než Briandead - Živí mrtví, slabší než.....výsledný dojem nic moc. Portia de Rossi tam hraje asi tak 1 minutu. ()

Gilmour93

Country vypravěč, co si hlasitě říká o rozpolcení lebky bendžem, vás provede dokonalým spouštěčem divácké apatie. Za něco stály snad jen stylové úvodní titulky, načež ze snahy udělat "něco jako Braindead" vzešla čirá zoufalost, v které mi autorův smysl pro humor unikal stejně jako plyn z trouby sebevraha. Nedivím se, že pak Carradineho našli v Thajsku ve skříni. I já bych do ní studem zalezl.. ()

Revo2sion

To co nám servírují "pravé" horory (House of the Dead 2, Land of the Dead atd.) s kamennou tváří, můžeme o5 shlédnout ve vtipném vydání. Není to sice druhý Shaun of the Dead, ale Maluchi (nebo jaksetopíše) z pohotovosti a hlavně výborný Zach Selwyn se svou hitovkou " Were Comin To Kill Ya" a rýmovanou recitací příběhu jsou zárukou povedené parodie. Uznávám,že dost vtípků bylo patřičně předpotopních, ale 5hvězdiček dávám s čistým svědomím. ()

EvilPhoEniX

Docela Funny Semi- Zombies Horror, který se po půli filmu přepne na Home Invasion, a tenhle žánr mi fakt vyhovuje.. Gore i přesto, že sahalo až do céčkových hranic, tak mě neštvalo,protože jsem to bral jako Komedii ! Jo je to Brak, ale strašně zábavnéj,klišovitéj je to prostě Úlet na pobavení ! Fajn hláška z Filmu : My jsme se ztratili ? Né už tam skoro budem.. A kde teda jsme ? Nějakéj LoveCock.. Lovecock ? Tak to seš skoro doma, ty přece miluješ čuráky .... :D ()

Morholt

Ale jo. Docela povedená taškařice z vidlákova, kde se tak trochu přemnoží posedlé mrtvoly a týmově útočí na barák, kde se schovávají poslední zbytky odporu. Pokud se tedy zrovna nenatřásají v rytmu country. Ten kytarista mě zprvu tedy vyloženě s*al, ale pak si to docela sedlo. A nakonec se dal přehlédnout i fakt, že to celé občas balancuje na hraně trapnosti. Herci snaživí, potěší i dvě známější tváře, stejně jako typické béčkové gore, které k podobným záležitostem neodmyslitelně patří. Pobavil jsem se. 65% ()

• Los Angelský Shriekfest udělil snímku cenu pro nejlepší film (Terva)
  • Na Horrorfestu v San Franciscu získal film Cenu diváků. (Terva)