Já jsem Groot (2022) (seriál)

Hezké, krátké, o ničem .. ani né 5 minut celkem na 5 dílů.

Štěstí (2022)

Standardní rodinný film, něco jako Ratatouille, Cars, Frozen apod .. skrytá pointa mezi řádky :) Hezké animace.

Moonfall (2022)

Typický béčkový film a dal bych 1* ale hrál jsem několik her na téma Dyson sphere a líbí se mi to téma takže 2 no :)

Dakota (2022)

Pohádka o válečném psovi, dobro vs zlo apod :)

Ambulance (2022)

Ok film až na pár nelogických scén, ale nepochopitelný obsah zde na csfd ze cinemartu. Obsah je spoiler celého filmu.

Blood Drive (2017) (seriál) odpad!

Moc kecání, málo akce, dětinský scénař ..

Boba Fett: Zákon podsvětí (2021) (seriál)

Normálně za 3 .. Akce a scénář je ale takový trošku dětský. Ale Grogu a Mandalorian to zachránili a jenom kvůli těm vtipům :)

Projekt Adam (2022)

Až na scénky kdy prudí sám sebe, nic extra zajímavého. Možná jenom že otec deadpoola je hulk :)

Pes (2022)

Pointa by možná byla dobrá, kdyby to lépe napsali. Ex voják co chce zpátky do služby ze sobeckých důvodů a nedokáže na vodítku udržet 25kg fenu a ani svou pozornost aby nedělala hlouposti, nesmí s ní do společnosti protože je vůči lidem agresivní což ukazovali prvních 40 minut a pak jdou prostě jen tak po ulici do hotelu mezi lidi. Špatný scénař. Scény nudné až na vyjímky.

Čas čarodějnic (2018) (seriál)

1. série byla dost dobrá, 2. ucházející a 3. zklamana .. je to takový "twilight"