• Krátkometrážní

Hrdinové (2006) (seriál)

Zatím mi připadá, že něco málo tomu chybí

Hana a její bratři (2000)

Já jsem se osobně moc bavil. Připadalo mi to jako moc dobrá komedie - bez ohledu na to jestli je někomu gay tematika blízká.

Pusinky (2007)

Tenhle film jsem se odhodlal pustit až potom, co jsem se dozvěděl, že se účastní Mezipater 2007. Do té doby se mi v povědomí pletl s filmem Panic je nanic :D A Pusinky nejsou zas tak špatné, jen co je pravda!_______ První český zástupce na festivalu gay a lesbického filmu Mezipatra za osm let jeho existence (Mezipatra 2007).

Horečka sobotní noci (1977)

Film o tom, že potřebujeme nejenom ty, co jsou nám vzorem, ale i ty, kteří jsou ve srovnání s námi k ničemu. Ale v docela dlouhém pojetí... Jinak super hudba :)

Kouř (1990)

Nejdřív čtyři hvězdy, ale po opáčku vybraných scén a soundtracku musím přidat i hvězdu poslední

Věčný svit neposkvrněné mysli (2004)

Tak nevím... Musim se přiznat, že mi druhá třetina filmu připadala taková dlouhá... Konec sice dobrý, ale... Zatím čtyři, ale třeba to po druhém shlédnutí (jak mnozí píšou) upravím.

Tip a Tap (1971) (seriál)

Inu podle názvu bych to asi nepoznal, ale nikdy mi ze vzpomínek nezmizí věta "Dobrou noc, strýčku Fido!".

Čas vlků (2003)

Začátek přesně takový, jaký jsem čekal. Postupně jsem se ale začínal tak trochu nudit a musím podotknout, že se filmu nepodařilo mě vtáhnout...

Vlčí bouda (1986)

Po dalším zhlédnutí jsem musel přidat jednu hvězdu, protože film si jich zaslouží všech pět. Vyhnané hodně do extrému, ale alespoň u mě to funguje.