Rychle a zběsile 7 (2015)

Nekompromisní jízda za zábavou, s vypnutým mozkem a zapnutým turbem. Žádné filosofování o stavu společnosti, záchraně lidstva. Naštěstí.

Padesát odstínů šedi (2015)

Opatrné naplňování sexuálních snů a zvědavosti ale především dokonalé naplnění žánru červené knihovny 21. století.

SpongeBob ve filmu: Houba na suchu (2015)

Chvílemi naprosto šílený, absurdní, anarchistický a hlavně téměř neustále zábavný film, kterému toho není moc svaté.

Odpad (2014)

Výborné výkony tří kluků, sympatický příběh na hraně uvěřitelnosti - ale ne za ní. Skvělý film na začátek nového roku.

Jak jsme hráli čáru (2014)

Přesvědčivý film o životě v zadrátované zemi, o rozdělených rodinách a přitom bez patosu a zbytečné nostalgie. Ideální film pro dospělé, aby nezapomínali. A také pro děti, aby aspoň kousek z té doby lépe chápaly. A to i díky skvělým dětským výkonům.

Tučňáci z Madagaskaru (2014)

Dokonalá groteska s vynikajícím načasováním gagů. Zábava pro všechny věkové kategorie.

Interstellar (2014)

Epicky jsem se nebavil. Film mi připadal jako vesmír - velké prázdno, občas kolem proletěla banalita, na orbitě se pohybuje útržek myšlenky, sem tam fňukanec. Jinak je vše zaprášené.

Škatuláci (2014)

Vynikající stop motion animace, zajímavé a netradiční charaktery, skoro žádná hluchá místa. Škatuláci pobaví děti i rodiče. Po všech počítačových animáčích s postavičkami, které mají větší oči než obličej, to je velmi osvěžující.

Hercules (2014)

Naprosto zbytečná sandálovka.

Úsvit planety opic (2014)

Přesvědčivý nářez, který ani chvilku nenudí a nedělá z diváka blbce. Vygradované do poslední vteřiny.