Odpojit (2012)

Pro mě tak 85% strašně dlouho se to táhne, ale to vyústění v závěru s hudbou od Sigur Ros je prostě na plnej počet! Jinak Frank Grillo hodně slušně zahraná role.

Submission: Part I (2004) (TV film)

Ženy zažívají domácí násilí v celkovém měřítku hodně, ale v křesťanských zemích se mohou určitým způsobem bránit, kdežto islám nařizuje bít bít bít dokud neposlechne, takže ta banda největších úchyláků, zmrdečků a sadomasochystyckejch paznechtů si to tam musí pořádně užívat. Jsou pořád jinou odrůdou člověka homodebilus, jinak to nelze nazvat. Jinak pro psychopaty doporučuju korán a nedivim se režisérovi, že je nazval šukačem koz, to je to nejmenší zlo co dělaj, ať se rozmnožujou s kozama mozek jim naroste stejnej.

Adamova jablka (2005)

Hezká podívaná, která člověka celkem udrží ve sledovanosti. Trošku místama přehnaný, ale na konci Mads v tom bílém rouchu připomínal Ježíše Krista. A proto doporučuju hned shlédnout toto https://www.youtube.com/watch?v=YaMhzI4_mVU ;)

Chyťte doktora (2007) odpad!

Na tomhle sem byl v kině děs běs!

Detektiv Down (2013)

Nikdy se nevožírejte u filmu s Norem natož když má downa!

LEGO® příběh (2014)

sem tam prča sem tam nuda sem tam dobrá hudba sem tam nudný ticho sem tam za 3

Drive (2011)

Celej film rozpačitej, nedává ani hlavu ani patu a scénář Goslinga by se naučil i verbal. Těšil jsem se na tento film hodně, ale nebejt hudby, tak je to spíše béčkovej film..., jinak číst bych to fakt nechtěl, když je to podle předlohy, to musí bejt dobrá sračka!

Hon (2012)

Chápu pro pravdu se člověk zlobí, ale jeho zastání vlastní pravdy je na bodu nula. Dokonce ani nejlepšímu kámošovi z dětství neumí prostě říct...proč bych to dělal mám syna novou přítelkyni, asi to Klárka udělala, protože sem jí seřval za to že mě chtěla líbat na pusu kurva trošku se obhájit ne to radši čumí a drží hubu a nechá si srát na hlavu jak prcá malý holky a hlavně v týhle době už sou psychologové a psychiatři, který na člověku skutečně poznaj pokud trpí nějakou úchylkou, jako film hodně dobrej, ale zpracování trošku zlepšit. Myslim, že Djkoma alias pedofil číslo jedna to za mě vystih!

Dokonalý smysl (2011)

Tohle mi přijde, jako nejhorší možnej způsob konce světa....teda až po zrození verbala to bylo horší, jinak celkem solidní zajímavej film.