Lásky čas (2013)

Top romantická komedie! Hodně dobré srandy a pak i dojemná scéna, sice jsem nějakou čekal, ale takovou vůbec. :) (y) Kam se na toto hrabe opěvovaná Láska nebeská.. :))

Kdo přežije - Nikaragua (2010) (série)

Ze začátku jsem byl velice kritický, protože hráči typu NaOnka (a třeba Holly a Danovy boty) apod. dělali psí kusy a pak se na všechno jednoduše přišlo. Hráči hned vše vyzradili a bylo to vážně trapné, ale když to tak vezmu tak určitě lepší než Redemption Island, kde to bylo vyloženě nudné o jednom hráči.

Kdo přežije - Ostrov vykoupení (2011) (série)

SPOILERY! I když je můj nejoblíbenější hráč Russell, tak musím uznat, že Boston Rob to zahrál parádně, ve finále neměl konkurenci ani v nejmenším. Je ale pravda, že takové loutky, jako měl Rob, jen tak nikde nenajdete, prostě stádo ovcí (naprosto bez inteligence, copak si vážně mysleli, že Roba ve finále porazí, když byl loutkař a oni v této soutěži neudělali ani jeden strategický tah), které by ho ani za nic nevyřadilo, nechápu. To Zapatera se Russella zbavila, to mělo udělat i Ometeme s Robem, ale tím způsobem, kterým to Zapatera udělala, prostě totální blbost, měli počkat až prohrajou nějakou výzvu a né, že jí prohrajou naschvál, takže se jim to právoplatně vrátilo, jinak by ten milion dolarů vyhrál někdo z jejich kmene, kdyby to tak neprovedli. Prostě jeden kmen se chtěl top hráče zbavit za každou cenu a druhý kmen byl tak moc hloupý a naivní, že top hráče nechal až do finále projít. Ale sociální schopnosti BR nesnižuju, ale s takovým stádem ovcí, to neměl až tak těžké, kdyby byl v druhém kmeni, tak myslím, že zvítězí určitě někdo jiný a Rob by se nedostal ani ke sloučení. :)) Jinak musím pochválit scénáristy za nový Redemption Island, aspoň něco nového.

Kdo přežije - Amazonie (2003) (série)

Jako jooo dost dobrá série, slabších 5*, ale přece 5. To, že to vyhraje, někdo, kdo si stěžuje, nic neudělá a brečí tam, jak strašně chce skončit, že to nezvládá, no "tleskám" vám poroto... A ještě, když Heidi prohlásila, že mezi její přednosti patří inteligence, tak jsem málem umřel smíchy, však jediné co na ní bylo zajímavé, byly ty její prsa :D. Jinak Rob to tam pěkně míchal a hrál si s ostatními a Matt by určitě přežil na ostrově v klidu sám.

Křupan (2000)

Pohodová romantická komedie, která večer nezkazí, vlastně právě úplně naopak :) + vycházející hvězdy z American Pie (Biggs, Suvari), skvělý soundtrack a vcelku dobrá dějová linie, takže u mě je to jasný :) 5* :))

Kdo přežije - Samoa (2009) (série)

Russell Hantz! díky němu byla takhle řada naprosto úžasná :)) Ale dá se říct, že prostě ostatní hráči ("hráči") byli o ničem, jen škoda (Spoiler!), že to nevyhrál, nepochopím dodnes...

Kdo přežije - Mikronésie (2008) (série)

ty baby mě tam tak s*aly že to není možné :D :-/ :D, jinak hodně nečekaných událostí, vážně jsem to prožíval střídaly se pocity štěstí s pocity absolutní naštvanosti, bohužel ta naštvanost převažovala, nebudu tady spoilerovat, bo to se nedělá :D :)). Oblíbení hráči: James a Ozzy :)

Umění zapadnout (2011)

Hodně zvláštní film, aspoň z mého pohledu, pro takové filmy mám vážně slabost :)) a možná i proto, že jsem se v něm tak trochu viděl..

Dexter (2006) (seriál)

Každý díl byl parádně jedinečný, jediná chyba v tomhle seriálu je jeho tragický konec...

Prci, prci, prcičky 2 (2001)

Prostě a jednoduše komedie jak má být :), jediné komedie u který jsem se bavil stejně jsou 1. a 3. díl :D