Místo zločinu Plzeň (2015) (seriál) odpad!

po prvních 5 minutách jsem měla jasno. Bohužel :-( Parodie na Vřískot a pak už jen nuda a trapnost. A tohle jako vážně natočil Hřebejk? Nechce se mi věřit.

Zmizelá (2014)

Už při četbě knížky jsem se nemohla rozhodnout, jestli mě víc sere Amy nebo Nick. A u filmu to bylo úplně stejné. Vzhledem k tomu, že scénář k filmu napsala sama autorka, tak se jedná o věrnou kopii. Ale Fincher to natočil moc dobře, což se dalo čekat. Takže za mě 65%

Podivné odpoledne dr. Zvonka Burkeho (2015) (divadelní záznam)

bohužel jsem viděla záznam z roku 1991 a tudíž nemůžu být úplně spokojená. Nina Divíšková a Jiří Hálek jsou nejlepší a tady hooodně chybí.

Grandhotel Budapešť (2014)

barevné, roztomilé, krásné a zábavné.... viděno podruhé....stále zábavné, stále nacházím nové detaily a ještě musím krom výborných hereckých výkonů vyzdvihnout i skvělý český dabing.

Jasmíniny slzy (2013)

Velmi smutný příběh o ženě, které se život rozpadl na kousky. Cate Blanchett je famózní a Oscara dostala naprosto zaslouženě.

Neviditelní (2014) (seriál)

vypadá to dobře, počkám s hodnocením po dalších dílech.... po dalších dílech snižuji na 2. Je to slabej odvar.

Vlk z Wall Street (2013)

Byla to jízda... a krom vynikajícího DiCapria, rozhodně stojí za vyzdvihnutí i McConaughey. Bavila jsem se celou dobu. Leo, doufám, že tě plešoun letos nemine.

Čtvrtá hvězda (2014) (seriál)

po prvním dílu dávám 4, ale počítám, že se z toho seriálu stane kultovka. Takže si nechávám místo, abych mohla zvýšit :-)