Soukromá válka pana Wilsona (2007)

Dobrý film, ovšem chybí mu něco, kvůli čemu bych si ho pustila znovu. Herci jsou dobří a děj taktéž, jen tomu chybí "něco".

Rain Man (1988)

Vynikající film! To co předvedl Dustin Hoffman je výkon opradu úžasný, takhle zahrát autistu, klobouk dolů ( připoměl mi výkon Colina Firtha ve filmu Králova řeč - taky úžasný výkon ). To, že se na roli dlouho připravoval jde naprosto zřetelně vidět a my můžeme jen poděkovat za skvělý herecký přínos.

Proroctví (2009)

Film, který má sice své chyby, ale i tak dokázal upoutat mou pozornost. Konec filmu mi přišel trošku "přehnaný", ale zbytek děje byl dobrý. Místy, kdy se tajemné postavy plíží lesem je atmosféra taková, že vám poleze mráz po zádech. Film, který bych si pustila znova.

Chyť mě, když to dokážeš (2002)

Film mě nejdříve zaujal hlavními představitely - LeonardoDiCaprio a Tom Hanks, tohle přece nemůže dopadnout jinak než skvěle? A nebyla jsem daleko od pravdy. Z tohohle filmu jsem se sice neposadila na zadek, ale je dost dobrý na to, abych mu dala 4 *. Možná, že Steven Spilberg má na víc, ale ani tohle není zdaleka zlé.

Vlastní pravidla (2007)

Ženské a jejich vlastní pravidla :D ...Lindsay Lohan a Jane Fonda předvedly dobrý výkon, je pravda, že Felivity Huffman trochu pokulhává, ale nevadí. Lindsay předvedla nespoutaný a rebelský život, který ji vlastně není příliš cizí. Taková dobrá oddechovka.

Smrt čeká všude (2008)

Na to, že je tenhle film Oscarový jsem čekala víc. Film nemá žádný příběh, ano je tady partička pyrotechniků, kteří každý den čelí nebezpečí a stresu, ale něco víc? Ne. Obsazení herců, kteří nejsou příliš známí. Film mě nechal na rozpacích a tak jsem se rozhodla pro 3 *, napětí tomu nechybí, ale postavy a dialogy jsou nudné.

Philadelphia (1993)

Skvělé drama, námět vynikající a k tomu skvělé herecké výkony - Tom Hanks předvedl úžasný výkon. K tomuhle již není co dodat. Snad jen hudba tomuto filmu dodala skvělý nádech.

Bravo Girls: Všechno nebo nic (2006)

Film jsem si pustila kvůli mé oblíbené zpěvačce - Rihanna, a ta taky dostává *, jinak tuctový film.

Ďáblův advokát (1997)

Dobré herecké výkony v podání - Keanu Reeves, Charlize Theron a hlavně Al Pacino, který předvedl téměř dokonalého ďábla a řadí se s ním mezi nejlepší herecké výkony. Další velké plus získává tento film pomocí hudby, zneklidňování diváka temnými pochmurnými tóny je skvělé. A námět? Skvěle zakomponován, dobrý náběh na 5 *

Sociální síť (2010)

Od tohoto filmu jsem příliš neočekávala, vždyť jde přece o Facebook, co je na něm tak zajímavého? Bylo to vše jinak, film byl tak poutavý, že jsem se rázem ocitla uprostřed dění a řešila kdo s nápadem na Facebook vlastně přišel. Mnoho lidí řeší zda je Facebook přínosem nebo naopak, v tomto filmu to však příliš podstatné nebylo, nezbývá naž dát *****