The Guest (2014)

Pro mě osobně je to velký překvapení, nic zázračnýho jsem od tohohle filmu nečekal, ale what the fuck??? Příběh nijak slavnej, ale hlavní postava v podání Dana Stevense? Naprostej luxus. Kombinace charismatickýho týpka, pár zvratů a hudby z tohohle filmu dělá víc než jen obyčejný béčko. Já se bavil od začátku až do konce.

Svatby v Benátkách (2014) (seriál) odpad!

Po pár minutách můžu říct, že je to totální sračka, která dělá negativní reklamu našemu městu a ještě, a to už je vrchol, tim obtěžujou občany Benátek. Výjezd na Prahu asi v pohodě najdete, sbohem...

Oldboy (2013)

Na začátek musím přiznat, že původního Old Boye jsem neviděl, alespoň zatím. Za to tenhle mě naprosto dostal. Brolin není zrovna můj oblíbený herec, ale tohle byla vyloženě role pro něj. Příběh je naprosto vynikající, strhující a až do poslední minuty si říkate, stejně jako hlavní hrdina, proč? Určitě bych vypíchnul, krom příběhu, i choreo bitek, ty jsou naprosto parádní a obzvlášť ta s kladivem.

Amazing Spider-Man 2 (2014)

Od dvojky Spidermana jsem si sliboval mnohem, mnohem víc. Očekával jsem trochu zlepšení oproti slabšímu prvnímu dílu, ale to se tedy nestalo ani omylem. Naopak dvojka je ještě horší, zapadá do naprostýho bláta a nic na tom nemění ani armáda nudných záporáků, v čele s Foxem, od kterých jsem doufal v rozhýbání a rozpumpování celého děje, mnohem větší jiskru prostě. Což se rozhodně a bohužel nestalo a film je tak na můj vkus extrémně dlouhý, nemá to žadný spád, mě to absolutně nevtáhlo do děje, některé dialogy jsou vyloženě trapné. Nehrát v kině hudba tak nahlas, zdřímnul bych si u toho. Ani finále filmu není nijak epická záležitost, jakási pomyslná třešňička - nic, žádná velká řežba, kterou by divák doslova hltal. Spíš takový místama dost tupý. Doufám, že tahle pavoučí série bude předčasně ukončena, protože se dost bojim toho co přijde příště a hlavně, že by to mohlo vést k ještě většímu doprznění celé série.

Elysium (2013)

Pro mě osobně je tenhle film velké zklamání, jediný důvod proč jsem to dokoukal byl Copleyho Kruger.

Muž odnikud (2010)

Naprosto parádní film s pozvolným rozjezdem. dokonale zpracovaným příběhem, s perfektními bojovými scénami - hlavně ta závěrečná, kde dojde na nože, ta je luxusní. Pro mě osobně je to jeden z nejlepších jihokorejských filmů, který jsem měl tu možnost vidět

Tísňová linka (2013)

Trochu drsnější thriller, který se pěkně rozjede a člověk si říká, že to nevypadá vůbec špatně, herecké výkony jsou skvělé, příběh a napád parádní, ale pak přijde takový slabší závěr, který mi to zkazil. Byl předvídatelný, nic extra, na konci jsem čekal že se na něm alespoň vyřáděj, bohužel. Nebýt toho závěru dám i 4 hvězdu.

Červený trpaslík - Série 10 (2012) (série)

Čekali jsme tolik let a konečně jsme se dočkali pokračování, a musím říct že nadmíru povedeného, výborně jsem se bavil(tlemil jak hovado). Jediná škoda je, že je pouze 6 dílů, tak snad na další díly nebudeme muset čekat tak dlouho

Titanoboa: Had (2012) (TV film)

Na tenhle dokument jsem narazil úplnou náhodou, když jsem koukal na net co nám tu žije/žilo za monstra. Rozhodl jsem se ho zkouknout, ale byl jsem zklamán, protože co chvíli se v dokumentu pořád dokola opakují stejné animace, skačou sem a tam... Není to ono, každopádně palec nahoru za model hada, který odhalí v závěru a za tenhle objev, který postrádá lepší zpracování