Ong-Bak 2 (2005)

co k tomuhle dilu rict... zajimalo by me, kdo psal scenar. Ukradeni maleho slona a nasledne hledani v nejakem meste. WTF ??? Ale kdyz clovek prijme fakt, ze zrovna "scenarista" nemel svuj den, tak pak uz je to vyslovene chrochtacka pro fandy bojovych umeni. Protoze to co tam Tony Jaa predvadi nema podle me v dejinach kinematografie obdoby. Lamani nohou, rukou a jinych kosti s takovou eleganci neumi ani Chuck Norris :) Takze za scenar davam 1/10 az bojove sceny 14/10 :))) A scena v hotelu bez strihu... tomu rikam perfektne zvladnute remeslo.

Rychle a zběsile 5 (2011)

Super film :) Sice u prvni sceny, kdy autobus dela kotrmelce diky narazu o auto, tak jsem se prastil do hlavy a rikal si ty voe, to zas bude. Potom tam jeste par podobnych scen je, ale da se to bez problemu prekousnout. Nevim proc, ale porad mam chut tenhle film prirovnat k Expendables :)) Oddychovka u ktere se nemusi premyslet a Vin Diesel spolecne s The Rock (a nebudu to sklonovat :)) ) to rozjedou na plne kule. Jeste musim pochvalit zenske osazeni, obzvlast policistku, ktera tam je fakt k nakousnuti a zbytek take stoji za to. Takze nohy na stul, colu a bramburky, zatahnout zaclonu a jenom si to uzit :)

Zdrojový kód (2011)

Davam tomu jenom tri hvezdicky, protoze mi prisel konec naprosto prastenej a uplne nelogickej, co vyvraci cely film. Ale zase musim rict, ze se na to koukalo hezky a film nemel zadna hlucha mista. Ale s tim koncem to proste po**ali....

Bitva o Černobyl (2006)

tezkej masakr tenhle dokument. Kdyz to skoncilo, tak jsem si rekl no to mi po**r zada... Ty dobove zabery jsou proste uzasne. Z tech zaberu citite radioaktivitu i doma v obyvaku. Respekt k tem lidem co tam sli (a ne dobrovolne....)

Netvor (2011)

kvuli cemu se na to vyplati podivat je Vanessa Anne Hudgens :)) Jen diky ni jsem ji dal dva bodiky, protoze na ni se kouka proste skvele :)) Kraska a zvire v modernejsim pojeti.

Muž odnikud (2010)

problem korejskych filmu neni v deji, ale v rozeznani xsichtu.... Proc ti korejci jsou si podobni jako vejce vejci... Kolikrat jsem mel problem rozeznat, zda to je padouch ci jeden z hlavnich hrdinu :)))) U tohohle filmu je treba prekousnout pomaly zacatek, pak to zacne litat. Akce mohlo byt na muj vkus trochu vic, ale to co tam je krasa. Oko fanouska bojovych umeni jenom radosti zaplesalo :)

Sanctum (2011)

libilo a moc. Sice si mohli odpustit klasicke klise jako nikdy te neopustim, ci naprosto podle me nenormalni vyvrazdovacky ve vlastnich radach (i kdyz asi psychika je strasna svine) a obcasne nelogicke chovani nekterych clenu (viz, neobleknu si neopren po mrtvole) ale muzu rict, ze se mi na to koukalo hezky. Myslel jsem, ze jich do cile dorazi vic, ale ja se bavil.

Obhájce (2011)

a tyhle filmy ja rad. Moc se mi to libilo, sice na muj vkus moc dejovych zvratu, ale neztratil jsem se v tom :)) pokud mate radi filmy ze soudnich sini a vychcane pravniky, je tohle dokonalej film :)

Čas hrdinů (2011)

Strasnej film... Od zacatku jsem si nebyl jisty zda si ze me delaj srandu, nebo to je mysleno vazne. No, bylo to mysleno vazne. Mne to pripadalo, jak kdyz to psal 12ti lety scenarista, ktery zkoukl par filmu o specialnich jednotkach a zasadil to do WWII. A nejhorsi na tom vsem je, ze ten rozpocet fakt musel byt zalostne nizky, protoze to na me koukalo z kazdeho rohu :))) A nektere sceny mi prisly naprosto uchylne, jako napriklad utek z vezeni. Trapnost. Vycvikovy tabor, trapnej, let letadlem, jeden velkej omyl, no proste des.

Pohřben zaživa (2010)

mne se to libilo, sice Uma Thurman, kdyz byla pohrbena v Kill Bill, tak to na me pusobilo mnohem vic verohodne a zjistil jsem, ze taky nemuzu dejchat :) Tenhle pocit u Buried jsem nemel, ale u tohohle filmu jsem vubec nenudil a myslim, ze one man show se povedla. A clovek je napnutej az do posledni minuty filmu.