Marley a já (2008)

Nechutna citova vydiracka. Ble, to faakt ne, poslednich 20 minut je na zastreleni. Jinak dobry, ale vim, ze podruhy si to dobrovolne nepustim. NE a NE. Ale pokud chcete, aby baba byla z filmu hodne nameko, tak ji pustte tohle. Fuj, to se mi hodne dlouho nestalo, abych u filmu rval :)

13 hodin: Tajní vojáci z Benghází (2016)

Spousta lidi Michaela Baye nemusi. Ale filmy jako Skala, Armagedon ci Mizerove se mi vzdycky libily a rad se na ne mrknu znova. O tomhle filmu jsem vedel jenom to, ze to tocil Michael Bay. A jsem rad, ze jsem necetl, nevidel zadnej trailer, zadnou recenzi, protoze ten film jsem si uzil naprosto luxusne. O me je zname, ze kdyz v osum vecer pustim film, v devet vetsinou spim. Tady jsem se akorat na zacatku nadechl a koukal a koukal a rikam si, ty kravo, to jako fakt je podle skutecne udalosti ? I kdyby to bylo z poloviny slabsi jak v tomhle filmu, tak pred klukama smekam kloboucek. Pravdou je, ze vsech sest marinaku vypada, jak kdyz prisli z jednoho vrhu :) Po chvili jsem nevedel kdo je kdo, ale to si myslim, ze v tomhle filmu je naprosto jedno, protoze musite myslet na to, ze je dobre se obcas nadechnout a ne jenom hltat zabery :)

Rychle a zběsile 7 (2015)

Nejradeji mam paty dil. Ale sedmy dil jsem dokoukal s odporem. Takovou nelogickou debilitu natocit, to uz je fakt umeni.... Mam rad akcni filmy, mam rad jednoduche odpocinkove filmy, kde je jasny, kdo je zlej a kdo je ten hodnej, ale nesnasim, kdyz ze me pak delaj uplnyho debila, jako v tomto filmu. Skoda

Na život a na smrt (2013)

Mam rad akcni filmy, mam rad i valecne filmy z dnesni doby. Koukalo se na to hezky, dve hodinky utekly jako voda. Ale co musim na tomhle filmu pochvalit je pad vojaku ze skaly :) Tak autenticke zabery jsem snad jeste v zadnem filmu nevidel a narovinu musim rict, ze me z toho bolel fakt celej clovek. Zajimalo by me, jak to fakt bylo ve skutecnosti a zda fakt kluci od Navy SEALs vydrzi tolik zasahu a pri kazdem trefeni reknou jenom "sakra" :)

Zmizení (2013)

Moc se mi to libilo, detektivka smahnuta thrillerem :) Dej je prosty, jsou uneseni dva caparti a detektiv a jeden s tatinku si jedou vysetrovani po svem. Atmosfera super, obcas jsem zapomnel i dychat :)

Smrtelná kořist (1987)

jako, kdyz vidim rok vyroby 1988, to mi bylo 7 let a tipuju, ze jsem tuto kazetu koupil tatovi k Vanocum asi v deseti letech, tak musim rict, ze to byl super kup :)) nerikam, ze to je nejak vhodne pro desetileteho kluka, ale bavili jsme se naramne a zadnou psychickou ujmu to na me nezpusobilo :))

Jack Reacher: Poslední výstřel (2012)

Dobrej film, moc se mi to libilo. Na zacatku filmu se nadechnete, po dvou hodinach vydechnete. Ne, ze by to bylo tak napinave, to ne, ale fakt se na to dobre kouka a ani minutku jsem se nenudil. Nejspis i brzy hodim opakovacku. Hned od zacatku filmu je jasne, jak to dopadne, ale to Vam nebude vadit. Popcorn, kolu a uzit si to.

Útěk z MS-1 (2012)

na jedno zkouknuti to jde. Maggie vypada celkem dobre i kdyz mi prijde, ze devce ma trochu nosanek nahoru. A pan Snow, to co z nej vypadne za hlody nema chybu :)

Povinnost a čest (2012)

Co k tomu rict... Kdyby ve filmu byly vynechany ty kecy, ktere jsou slyset v kazdem podobnem filmu.... Ta omacka nez se dostane k samotne akci je opruz, ale kdyz se to rozjede, tak jsem ani nedejchal. Musim uznat, ze to natocili paradne. Jenom skoda, ze tam jsou tyhle akce pouze tri...

Komando (1985)

tak je to jasny, tohle je srdcovka a kdyz to je v TV, tak si to nenecham ujit. Tady proste ARNIE perli hlasku za hlaskou :)))