Amadeus (1984)

Tak před takovým to filmovým počinem klobouk hluboce smekám. Celou dobu jsem seděl zařezaný v židli a čekal a čekal a byl jsem zcela pohlcen úžasným příběhem. Výprava fantastická. Režie, hudba úžasná. Herecké výkony obou hlavních představitelů neocenitelné. Nechápu, že jsem tento film neviděl dřív a jeho zhlédnutí stále odkládal. Holt jsem jen průměrnej.

„Pane, vy jste vdova!“ (1970)

Opravdu zábavná podívaná s velkou dávkou černého homoru. Koncert českých herců v první řadě se skvělou Ivou Janžurovou.

Karate Kid (2010)

Mno...originál je originál.

Pod jednou střechou (2010)

neeeee, pořád to samé. Nejprve se nesnáší, pak se nějakým kýčovitým způsobem musejí spolu bavit... a nakonec, světe obrať se na hlavu, se do sebe zamilují. Katherine Heigl snad neumí zahrát nic jiného a v jiném žánru.

Sinister (2012)

no to zas byl po dlouhé době horor, u kterého jsem se aj polekal. Dějově sice nic moc překvapivého, ale ta hudba, do prdele ta hudba mě naprosto odrovnala. Ještě, že jsem se na to díval doma na compu, v kině s pořádným ozvučením bych byl zaražený v sedadle a ani nepípal.

Rebelka (2012)

Ze začátku jsem byl z příběhu dost překvapený a vlastně i z celé filmové zápletky, ale pak jsem se tím nechal pohltit a unášet. Nakonec to je doclea zábavný film. A Pixar jako obvykle nezklamal.

Halloween (1978)

hororová klasika, která psala dějiny. Naprosto dokonalá hudba, která ladila k tématu a naháněla mi husí kůži. Ale přišlo mi, že se kolikrát nic nedělo a já jen čekal a čekal.

Vítejte v KLDR! (2008)

no tak, že bych se u toho nějak bavil nebo, že by mě to nějak obahatilo..no tak to zas jako, že ne. Viděl jsem už i lepší dokumenty:)