• Krátkometrážní
  • Hudební

Call Me Doctor (2012)

Jedná sa o kraťas, ktorý má mať vtipné ingrediencie. A aké?

Folias em Bagdá (2012)

Zmeska záberov z rôznych dekád, akosi spolu neladí.

Unwieldy Beast (2012)

Pekne nasnímané, ale takýto druh hudobného klipu, akosi neuznávam.

Song 1 (2012)

Experiment, ktorý sa hodí na veľké plátna a bolo by lepšie to prežiť live.

Liquid Tara (2012)

Obrazy ( obrázky ? ), kde nie to veľa emócií.

Alagoas - Brighton (2012)

Ak sa to dá takto nazvať, tak ide o videoklip, ktorý v sebe nesie niečo, čo by malo rezonovať v každom z nás.

Poslední výkřik (2012)

Voľný remake VRESKOTU Made In Cz. Niekoľko pramálo záberov je pomerne sugestívne natočených ( paradoxne sa to netýka sekvencií vrážd ), pričom ten zvyšok chce akosi vyzerať realisticky a väčšinou používa osvetlenie budov, pričom asi chce docieliť akúsi autencititu. Autencititu sa zrejme snažili dosiahnuť aj (ne)herci, ktorý sú tou najhoršou položkou tohto slasheru. Pokiaľ sa niekto v strižni pozeral na výsledný snímok a nevadili mu určité nezrovnalosti, čo sa týka zvuku, strihu, záberu alebo hereckého výkonu a nechá to na divákoch, umelcom sa nazývať nemôže.

3 nindžové v zábavním parku (1998)

SMRTONOSNÁ PASCA pre prvákov základných škôl. Ak by som ním ale bol, možno by som mal predsa len nejaké výhrady, možno...Isté je len to, že je to riadne preplácaná zábavka, ktorá už nemá s atmosférou a svižnosťou jedničky ( a trojky ) spoločného nič, ale skôr s infantilnosťou dvojky, pričom sa tie negatíva niekedy aj zdvojnásobujú. Každopádne stále tvrdím jedno. Som rád za každú filmovú skúsenosť.

X (2012)

Radšej to vidieť naživo.