• Krátkometrážní
  • Hudební

Medvěd (1988)

Najkrajší film o prírode. Annaud so štábom sa pri nakrúcaní museli fakt zapotiť. A tie medvede mali dostať aspoň nomináciu na Oscara : ) ! Odporúčam každému, bez rozdielu.

Medvědí bratři (2003)

Pútavé, rýchlo to ubehne, nemá to nejaké boľavé kiksy, vtipné. Celkom znesiteľná, odľahčená zábava.

Medvědí ostrov (1979)

Dobrodružný príbeh, ktorý mi pripomenie doby mojich prvých stretnutí so západnými satelitnými stanicami. Pomerne kvalitné dielo.

Medvěd na koksu (2023)

Ak sa chcete pri horore baviť a nie sa nechať vystrašiť, v žánri sa vyznáte a viete kde sú jeho záporné a kladné mantinely, tento sfetovaný Yogi Bear vám urobí radosť. Ináč máte smolu. Ináč ste neznalí konzument, ktorý sa buď zľakne už samotného námetu, niekoľkých skvelých gore scén, alebo len nesympatie k novodobým kultom, ktorým sa tento méďa určite stal.

Medvídci Boonie: Cesta do pravěku (2019)

Zrejme aj vďaka veľkej podobnosti z u nás populárnou DOBOU ĽADOVOU sa tento už šiesty kino snímok vychádzajúci z populárneho čínskeho CGI seriálu, dostal aj do našich kín. A je to naozaj dobrodružstvo pre celú rodinu pre veľké plátno, s humorom a záverečnými dojákmi.

Meek Mill - Energy (2015) (hudební videoklip)

A len my a my a my, my chudáci. A čo my?

Meek Mill feat. Tory Lanez - Lord Knows (2015) (hudební videoklip)

Samozrejme, že snímok CREED je hlavne založený na nostalgii, ale je aj pre mladých. A preto ten hrozný song a bludný videoklip.