• Krátkometrážní
  • Hudební

Mega M - Road To Zion Freestyle (2012) (hudební videoklip)

Pri sledovaní takýchto videoklipov a práve tohto žánru, tak nejako spomínam, aké boli pred 20-25timi rokmi. A je mi smutno.

Megamysl (2010)

No, ani tento DreamWorks animák ma nepresvedčil o tom, že sa v novom desaťročí točia kvalitatívne konzistentné snímky pre malých aj veľkých. Scenár je tuctovka, ktorá mohla poslúžiť ako základ pre nejaký druhoradý CGI film pre direct-to-video poličku. A nie pre dielo, ktoré má blokbastrovské parametre. Občas vytŕčajúci nad priemer, občas kĺzajúci po dne. Čiže akurátny stred.

Mega M - 1000 eURO freestyle (2011) (hudební videoklip)

Týpek to začal z dobrého konca, rapu náleží jedine ´´rodný´´ jazyk. No ale klip brácho...

Megapiraňa (2010) (TV film) odpad!

Čo napísať o filme, v ktorom je každý záber na smiech. A to či už po režijnej, scenáristickej alebo hereckej stránke - ak sa vôbec o týchto formách vôbec dá povedať ako o niečom ako umenie. Ako vidím, Asylum je proste spoločnosť, u ktorej má šancu každý. Tak by to mohli skúsiť aj slovenský režiséri a herci. Do takéhoto bludu by sadli ako prdel na nočník.

Mega Shark vs. Mecha Shark (2014)

The Asylum sa nebojí tlačiť na pílu a prináša ďalší Mega nárez, kde budú intelektuáli potrebovať infúzie, filmový znalci aspoň pol litra a TV konzumenti budú fandiť, pretože pre nich to bude to pravé orechové.

Megažralok versus crocosaurus (2010) odpad!

Asylum a ich ,,trháky´´ patria medzi najzáhadnejšie fenomény celého vesmíru. Čo ku tomu viac povedať. Treba vidieť.

Megažralok versus Kolossus (2015) odpad!

Tu som mierne bez slov. MegaŽralok sa nám opäť ( a určite nie naposledy ) vrátil a opäť ničí svet, aby ho mohol v závere ( určite nevedomky ) zachrániť. To všetko v príbehu plného zvrat(k)ov, ako z nemeckých kriminálnych seriálov. Réžiu som spomínal? Takže potom radšej nič.

Megažralok vs. obří chobotnice (2009) odpad!

Viem si predstaviť pohovory v The Asylum štúdiu. Trvajú možno pár minút. Scenáristi musia pred touto, už dnes klasickou produkčnou spoločnosťou stáť rady. ,,Veď oni berú každú sračku!,, kričia si. Herci, stačí pár zabudnutých polohviezd, ktorý budú pracovať, len aby boli opäť na obrazovkách. Bez toho by sa utápali v alkohole a erotickom rauši. Na triky im stačí jeden počítač s jednoduchým operačným systémom, spraviť doslova pár záberov, ktoré sa potom budú dookola opakovať po celý film. No a nakoniec spraviť propagačné materiály a booklety lepšie, ako samotný snímok a máme tu kokot!nu jak remeň.

Meghan Trainor - All About That Bass (2014) (hudební videoklip)

Všetci majú právo vyzerať, ako sa im ich duši zažiada. Prečo nám potom páni doktori kážu aby sme cvičili a nemali tuky až za ušami? A to nieje z mojej hlavy, ale z tej lekárskej, takže ak chcete niekoho lynčovať nie mňa, ale tých našich medikov.