• Krátkometrážní
  • Hudební

Shrek Třetí (2007)

No neviem, sledujem tu väčšinou negatívne recenzie a pýtam sa, preboha prečo? Je to úžasná digi rozprávka, ktorá nemá ambície byť tým najlepším v histórii filmu, ale pobaviť ( a producentom zarobiť, ale to je prvoradým cieľom 99% všetkých filmov ). Nemám proti tomuto filmu žiadne výtky. Skvelé!

Shrek: Zvonec a konec (2010)

Fakt úžasné zakončenie ( škoda ) Shrekovskej série, ktoré si môže pokojne podať so ostatnými časťami ruku. Vedel by som stráviť ešte XY pokračovaní, ale to je len moje zbožné prianie. Ešteže sa na budúci rok na plátna kin dovalí Kocúr vo vlastnom filme. No ale ako sa to hovorí, NIKDY NEHOVOR NIKDY!

Shrek 2 (2004)

Ani lepšie, ani horšie pokračovanie kultovej rozprávky. Ja ich vlastne zbožňujem a preto mi srdce nedovolí hodnotiť menej ako 5*! Skvelý digi animák, ktorý si užije fakt každý bez rozdielu veku, pohlavia a rasy. Bomba!

Shriek of the Mutilated (1974)

Nechcem spoilerovať, ale tento film klame telom. Je to horor, ale zrejme nedostanete to, čo od neho čakáte. A rozhodne nedostanete, ani zavádzanie dobre natočené. Pre mňa to bola rozhodne strata času.

Sh! The Octopus (1937)

Dvojica detektívov v štýle Inšpektora Closeaua, sa dostanú po ceste, ktorá rozhodne vyzerala lepšie za sucha, k prípadu Chobotnice, ktorá chce ovládnuť svet. Je to chobotnica a aj Chobotnica, je to vštko jeden veľký mišmaš komédie, hororu a detektívky, kde ženy jačia, muži striehnu a všetko to pekne do seba zapadá.

S hudbou vesmírnou - Šírime mladosť (2015) (hudební videoklip)

Viete čo? Ono je to tak trochu závan ´´onej´´ doby. Videoklip, ktorý sa chce predrať a zaujať aj niekoho iného, ako konzumentov. No neviem. Počkáme.

Shugo Tokumaru - Poker (2014) (hudební videoklip)

Takéto videoklipové experimenty, ma nikdy nedokážu zaujať. Ale možno raz.