• Krátkometrážní
  • Hudební

Shrek 2 (2004)

Ani lepšie, ani horšie pokračovanie kultovej rozprávky. Ja ich vlastne zbožňujem a preto mi srdce nedovolí hodnotiť menej ako 5*! Skvelý digi animák, ktorý si užije fakt každý bez rozdielu veku, pohlavia a rasy. Bomba!

Shriek of the Mutilated (1974)

Nechcem spoilerovať, ale tento film klame telom. Je to horor, ale zrejme nedostanete to, čo od neho čakáte. A rozhodne nedostanete, ani zavádzanie dobre natočené. Pre mňa to bola rozhodne strata času.

Sh! The Octopus (1937)

Dvojica detektívov v štýle Inšpektora Closeaua, sa dostanú po ceste, ktorá rozhodne vyzerala lepšie za sucha, k prípadu Chobotnice, ktorá chce ovládnuť svet. Je to chobotnica a aj Chobotnica, je to vštko jeden veľký mišmaš komédie, hororu a detektívky, kde ženy jačia, muži striehnu a všetko to pekne do seba zapadá.

S hudbou vesmírnou - Šírime mladosť (2015) (hudební videoklip)

Viete čo? Ono je to tak trochu závan ´´onej´´ doby. Videoklip, ktorý sa chce predrať a zaujať aj niekoho iného, ako konzumentov. No neviem. Počkáme.

Shugo Tokumaru - Poker (2014) (hudební videoklip)

Takéto videoklipové experimenty, ma nikdy nedokážu zaujať. Ale možno raz.

Shutter (2004)

V porovnaní s americkým remakom ide o hrôzostrašnejšie pojaté rozprávanie rovnakého príbehu. Čo je aj v celku logické, pretože s výnimkou KRUHU a NENÁVISTI, žiadna prerábka ázijského hororu nedopadla príliš dobre. Lenže stále je to o tom istom, o šikmookom prízraku s dlhými čiernymi vlasmi a jeho šokantnými vlastnosťami. Originalitu to rozhodne nepobralo.

Shy Girl (2012)

Skutočnosť, že to vlastne nikam a ani odnikiaľ nevedie, je príčinou toho, že tento krátkometrážny blud je proste ťažko stráviteľný.