• Romantický

Drive (2011)

Znasilnene umenie. Ďalši z aktualnych filmov, ktory sa snaži tvariť ako umelecke dielo. Neuspešne. Tudy cesta nevede.

Dům snů (2011)

Už po x-ty krat to iste. Dobry namet, dobri herci, dobra prva polovica a potom to smeruje do hlupeho a trapneho prvoplanoveho zaveru. Už davno si nespomeniem na film z Holywoodu, ktory by nemal irovnaky osud. Zaver je proste zase sračka.

Muzika (2007)

Svieže, miestami vtipne, smutnosmiešne, prijemne. Trochu lepši scenar a pribeh, a malo by to tie najvyššie ambicie. Nvota tu Muziku zanôtil dobre.

Milý Johne (2010)

Ta Amanda nejako veľmi rada piše listy...

Rodina Nessových (1984) (seriál)

Nezabudnuteľna titulna pieseň... "Hej važeni a mili, už z jazera prichadzaju prišerky priamo k vam...". :)

Machete (2010)

B-čkoidny narez ako sa patri. Take niečo tu dlho chybalo.

Kick-Ass (2010)

Fenomenalna hodina postupne upadava a konči ako tradične v sračkach. Veľka škoda. Inak je to ale sranda.

Sekretářka (2002)

Laska ma rôzne podoby zvratenu, uchylnu, absurdnu. Napriek tomu straviteľnejšie ako väčšina presladenych romkomov. Podane veľmi originalnym, prijemnym, nekonvenčnym spôsobom, ktory nepoburi, ale poteši. Maggie je tu skvela.

V cizí kůži (2011)

Toto tu uz bolo mnohokrat, ale ja som sa bavil. Ustredna dvojica fajn, viacero vydarenych vtipov, a nejak extra nevadil ani fekalny humor. A Olivia ako prijemny bonus.

Stopky lásky (2009)

Dalsi maly velky film, ktory nepotrebuje stavat na velkych menach a presladenych kecoch. Staci vynikajuci napad, vyborna realizacia, civilnosť a dobry pribeh. Par chyb sa najde ale nic podstatne co by kazilo dojem. Spokojnost.