Range 15 (2016) odpad!

viděl jsem kde co ale tohle je fakt něco.... Herectví, scénář, efekty, masky...bleee hnus

Řím (2005) (seriál)

1* za Raye Stevensona, 1* za C.Hindse, 1* za atmosféru, 1* za originalitu, 1* za toho tlustého oznamovače na náměstí, 1* za J.Purefoye a -2* za absenci válečných bitev, kdyby měli tvůrci rozpočet jako Hra o Trůny, všichni by koukali na Řím namísto vatové GoT. Celkově za silné 4* 90%, mohu jen doporučit

Povstání barbarů (2016) (seriál)

Kombinace historických seriálů jako Spartakus/Vikingové/Řím spolu s dokumentem provázaným rozhovory s historiky. Zobrazuje barbarskou stranu historie, včetně několika hlavních vůdců dle historie. Samozřejmě tu jsou chyby, střih některých scén, nedostatek prostoru pro důležité postavy a urychlený proces času kvůli malému počtu dílů/rozpočtu. Bitvy jsou zpracované profesionálně, ovšem chybí více "akce" a záběrů. Napřiklad bitvy Góti/ Hunové o Řím byly hodně osekané, zase kvůli rozpočtu. Pro mně lahůdka, která by mohla dostat pokračování po pádu římské říše. Seriál neměl propagaci, reklamy a s nějakým milionem navíc by mohli tvůrci vykouzlit mnohem mnohem více. Za mě 5*

Equilibrium (2002)

Film se jeví jako chvála na city a snaží se ukázat, že bez emocí by svět nemohl existovat, ovšem některé fakta řečené ve filmu korespondují s realitou. Nebylo by nic negativního ani pozitivního na životě. Dalo by se říct, že štěně zachránilo lidskou rasu od robotismu....ale S.Bean musel umřít, jako ve všechn filmech lol

Containment (2016) (seriál)

Hanna Mangan Lawrence je nejprotivnější chrakter v tomto počinu + romantické zápletky sráží apetit na další díly. chce to větší koule aneb více thrilleru ne plky kdo koho chce...pfuj

Manželé a manželky (1992)

Vztahy mezi protějšky Woodymu vždy šly na výbornou, problém nastává, když nemá invenci mezi jednotlivými filmy. Farrow a Davis hrajína jedničku, Pollack už slabší. J.Lewis mi nevyhovuje, mám k ní nevysvětlitelnou zášť...vždy pošahaná. Některé scény zcela vynikající, například když se Pollack hádá s terapeutičkou před domem svých přátel a nastává scéna, kterou v různém rozsahu chlap zažil. Woody jako starý mládenec, který hledá sám sebe v náručí mladé dívky, ale zároveň logicky usuzuje, že je to špatné a nevhodné. Přidal bych jen pár špetek humoru

Skins (2007) (seriál)

Od 5* dělí po 2.sezónách jen některé slabší díly a hlavně Hannah Murray, která je na facku..a ošklivá

Městečko Pines (2015) (seriál)

1.Série byla zajímavá pro diváka, který postupně poznával co se a jak děje...3* S nástupem druhé série jsem si říkal, že by tvůrci mohli dostat větší koule, thriller, napětí, přežití proti mutantům, cestování za plot, jiné lokace, lepší scénář a ne se stále babrat v tom samém. Co jsme dostali? Jiného silně necharismatického hrdinu a více puberťáků co si myslí jak jsou chytří, důležití a přitom by potřebovali PÁR FACEK A KOPANEC DO PRDELE! 2x03, pokud se nic nezmění ani v dalším díle, budu velice peprný a přestávám sledovat.

Insidious (2010)

P.Wilson solidní, R.Byrne ušla...lekačky a hlavní záporák lacině trapné. Ale chvílema to mělo solidní atmosféru a scéna kdy se duchové začali šklebit mě pobavila. Za 3* PS: Scéna kdy P.Wilson ukončuje hodinu ve škole, na tabuli je nakreslená křídou postavička ze saw :p

Bod zlomu (2015)

Záběry jako z Extreeme TV, laciní a špatní herci(krom E.Ramireze) k tomu tuc tuc hudba a jedna pěkná slečna. 2*