Do temnoty - Půlnoční polibek (2020) (epizoda) odpad!

parta teploušů řeší slušně řečeno blbosti, divák je nucen přetrpět úvodní půlhodinu, aby následně dostal ještě větší analní prozíravost?! sračkoidní americká pitomost

Maják (2019)

Horror...pro diváka.

Ad Astra (2019)

Působí jako sestříhaný 4hodinový film nechající diváka s krásným audio/video, ale špatně zpracovaným příběhem. Proč tam musela být postava partnerky Roye? Negga přispěla pouze mapou. Jonesova jednoduchá postava, postrádající více rozměrů. Opakované psychotesty dostaly více prostoru jako rover v moři písku. Závěr mizerný. Taky jsou doufal v něco jako Interstellar, dostal jsem rádoby cosi, co nemohu doporučit nikomu.

Irčan (2019)

Bravo!

Joker (2019)

Řemeslně dobré, dějově mizerné a celkově nadhodnoceno.

Servant - Znovuzrození (2019) (epizoda)

Manžel jde na policii nahlásit únos, konec seriálu. Aneb když kuchař má pošahanou manželku, nevyzpytatelnou chůvu a velice málo rozumu. Napětí i scénář solidní, reálnost z okna a divák musí odkývat premisu nebo přestat sledovat. Už jen pomyšlení, že musí manžel hrát manželčin přelud a chůva namísto telefonu jde pochovat panenku se mi zdá mentálně mimo. Je to krátké a stupidní bubu pro poseroutky postrádající mysl.

Le Mans '66 (2019)

Nulové vysvětlení kde mechanici fordu přišli k motoru pro GT, který neměli pár dnů předtím..... zvednu plachtu a puff, +- 90% auta hotovo! S tím běžte do p*dele! Scény management vs. Ken byly zajímavé za začátku, ale na konci filmu to už působilo jako berlička neschopnosti.A ten závěr, kdy žena i dítě zvládají emoce ztráty lépe než kámoš Karol. Ale slzy tam musí být, aby lidé vyměkli a dali vyšší hodnocení. Kdepak, já vás prokoukl. Horší než Rivalové, ačkoliv Bale zahrál Kena skvěle. Edit: Po druhém shlédnutí zvedám na 3* má to parádní momenty.

For All Mankind - Rudý Měsíc (2019) (epizoda)

Mělo by se to jmenovat: Jak by se američani cítili, kdyby nevyhráli závod o přistání na měsíci?! Konverzační nuda, bez invence, napětí nebo jistry.

Lovci duchů - Proverbs 17:3 (2019) (epizoda)

To ani po 15ti sériích nepřepere jednoho vlkodlaka? Opět zbytečné rádoby ohrožení života Winchesterů. I tak je to srdcovka :)

To Kapitola 2 (2019)

Spoiler: Stejný problém jako u prvního dílu, postavám se nic nestane, teda až na bažiňáka nebo týpka co před smrtí řekne že ti vopíchal mámu(není to to pako z Wire co se pokusilo ochočit husu?) Divák netuší co je halucinace a co se opravdu děje, stejně jako všichni ostatní. Jediná děsivá scéna s holkou co chce odfouknout znamínko nezachrání tento mišmaš pop kulturních narážek typu: Dospělý Mike je mladší verzi Davida Palmera z 24, Je tam milášek z LOTRa atd. Pokud Vás neděsí pavouci, francouzák ani klauni není se potřeba obávat zvýšeného srdečního rytmu. Digitální zombie co umí stříhat plot a řídit auto je ok, ale netopír ze sušenky je halucinace. Asi 3-4scény byly vynikající, zbytek je na odpad. Indiáni tam opravdu být nemuseli. Naházet nostalgické kraviny do koženého kuželu je řešení co nefunguje(posmívání ano), stejně jako logika/strach/pointa. Alespoň si rýpneme do tlustých, koktavých, buzíků a starých lidí. 1* za S.Kinga a S.Lillis.