Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Za první serii bych hodnotil 4* ale druhá navazuje na první lepším scénářem, humornými pasážemi i celkovým dojmem. Dokoukal jsem obe dvě série a musím říci, čekání na další je nekonečné :-)

Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám (2008)

Britský humor mam velice rád. Sympatický Simon Pegg a vedlejší role Jeffa Bridgese bylo to, co mě přimělo se na "jak ztratit přátele" podívat. V průběhu filmu jsem se nenuceně bavil, ale bohužel i kroutil hlavou nad imbecilitou "lapálilí" Simona Younga. Bylo i několik rádoby vtipných scén, jež bych vypustil. Dokonce i mnou nenáviděně "Urychlení děje za doprovodu hudby" celkově 65%

21 gramů (2003)

Jak již bylo zmíněno, ze začátku jsem lehce tápal v které časové rovině se zrovna nacházím. Další věc co mi vadila bylo zbytečné "protahování záběrů", mnohdy několik sekund zbytečné stopáže by celkově změnilo stopáž o dobrých 15minut. Scénář byl perfektní, prokleslení emocí a povah ať už veselých či smutných mi celý film imponovalo. Seana Penna jsem nikdy neshledával pro mě sympatickým, nicméně tady hrál skvěle jako Watts i Toro.

Americká krása (1999)

Oscarove hodnoceni za tento film je opravnene. Film me uchvatil. V prubehu filmu jsem se vzil do role Kevina Spaceyho. Zasmal jsem se i pobavil a rozhodne nenudil. Vrele doporucuji! :-)

Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

Pegg i Frost se nevzajem dobre doplnovali, skvely anglicky humor, ktery sice misty byl az vynuceny ale vcelku prijemny. Formalita a duch pro disciplinu v podani Nicka Angela mi sedl mozna jeste vice nez v soumraku mrtvych.

Dobrý ročník (2006)

Vše již bylo zmíněno níže a tak mi nezbyvá než pouze hodnotit a povzdechnout si jaky to byl skvělý film :-)

Záměna (2010)

Dokazu si predstavit ze film je natocen podle skutecne udalosti, ze nejaky chlapik je skutecne natolik zamilovany a zaroven zoufaly ze udela co Bateman ve filmu. Ovsem celkove to byla hruza, monology byly zrejme napsany po nocnim tahu Gordona. Nebylo to ani vtipne, i kdyz se film o to celou dobu snazil.

Ukrutnost (2010)

Cekal jsem zivejsi pribeh.Kamera i strih se mi libily. Ovvsem zhruba po pulce filmu jsem teprve zjistil kdo je kdo. Stejna jmena, stejne obliceje a nejvyssi mistr je zakerny jak vsichni ve filmu. Korupce, pretvarka a lsti v Japonskem podani. Zaver byl preci jen prekvapujici :)