Velitel - Velitel (1981) (epizoda) odpad!

Tento díl jsem neviděl, ale bude to stejná kravina jako ty předešlé.

Velitel (1981) (seriál) odpad!

Vzkaz pro dnešní mládež: Podívejte se, o jakou pakárnu jste přišli. Vzkaz funkcionářům filmu: Podívejte se na jakýkoliv vojenský film, ať alespoň ve filmu vidíte vojáka

Masaryk (2016) odpad!

Nechápu proč je natočen film o člověku, který v ničem nevyniká, nic dobrého pro svět a svou zemi neudělal, teda krom toho, že se narodil prezidentovi. Salónní polit, který si z Benešem mohl podat ruce. Ale jinak politicky korektní, něco jako Odcházení - sračka. A to hvězdné herecké obsazení

Domov aneb Kam směřuje naše cesta (2009)

Krásné mapování krajiny narušené Svěrákovým alarmistickým proslovem. Někdy jsem měl dojem, že ten komunistický blb se těší, že tady všichni pojdem

Sněhový armagedon (2011) (TV film) odpad!

Vydržel jsem koukat na tu rodinnou US komedii až 20 minut. Miluju vás

Čachtická paní (2009)

Jako film to ujde, ale jako životopisný je to k hovnu

Občan X (1995) (TV film)

Když srovnám oba filmy o Čikatilovi, tak je jasné, že v Rusku byl celý štáb a ne jako ten Italský diletant

Evilenko (2004)

Z docela dobrého námětu udělal pan režisér+scenario David Obamovič Grieco politickou frašku. Sám vnuk vysokého komouše v Itálii celý příběh podmazal komunistama a KGB a zasadil celý příběh do Ruska ač původní pachatel byl Ukrajinec a vraždil na Ukrajině a na jejím pomezí. A ten název: "Evilenko", za ten by se ani Bush junior nemusel stydět

Hypnotizér (2012) odpad!

Už nikdy švédskou kriminálku. NIKDY!