• Rodinný
  • Soutěžní

My Hero (2000) (seriál)

Tohle jsem sledoval na BBC , kde to dávali tehdy ještě s českými titulky a je to jeden z mála britskejch sitcomů,kterej se mě líbil.

Čápi s mákem (2010) (pořad)

Tak tohle mě bavilo, opravdu zábavná reality show, kde vůbec nešlo o vaření, ale hlavně o to,aby Prima odlákala co nejvíc diváků od Talentmanie na Nově,ale mě se Čápi s mákem líbili, nenudil jsem se u toho.

Otázky Václava Moravce (2004) (pořad)

Jednoznačně nejlepší politická debata u nás ,Václav Moravec je o několik tříd lepší než ostatní.

Škola vaření s Delií Smith (1998) (seriál)

Mám strašně rád pořady o vaření z produkce BBC, narozdíl od těch český jsem se na ně vždycky rád koukal, a zrovna vaření s Delií Smith jsem měl možná nejradši..pro mě možná nejlepší pořad o vaření vůbec.

Politické spektrum (2006) (pořad)

Tohle je dobrej pořad, protože dává prostor i těm menším politickým stranám, ale mohl by být trochu delší.

WCW Monday Nitro (1995) (pořad)

Tohle mě hodně bavilo,pamatuju si jak jsem na to koukal každej týden na TNT a fandil jsem hlavně Ricu Flairovi.

Saw 3 (2006)

Tohle se mě moc nelíbilo,ani jsem se na to nedokoukal až úplně do konce .

Pražská 5 (1988)

Nejlepší byla samozřejmě ta 5. povídka,za tu bych dal i pět hvězdiček, ještě ta první byla hodně dobrá,ale ostatní už nic moc..ale stejně si pamatuju hlavně tu poslední (Na brigádě),takže hlavně díky ní dávám 4 hvězdičky.

Hry bez hranic (1965) (pořad)

Jeden z nejlepších soutěžních pořadů všech dob, je obrovská škoda,že Hry bez hranic už nepokračují, tohle byl skvělej pořad..jinak jako moderátor se mě mnohem víc líbila Martina Adamcová,ta byla prostě dokonalá.