• Rodinný
  • Soutěžní

Sportovní noviny (1994) (pořad) odpad!

Tohle nemůžu hodnotit jinak, po všech stránkách daleko horší než Branky,body,vteřiny na ČT.. na Nově nikdy sport dělat neuměli, po tom,co tam přešli lidé z Galaxie Sport se to hodně zlepšilo, ale pokud jde o sportovní pořady a přenosy, tak ČT prostě u nás nemá konkurenci.

Pan Tadeáš (1999) odpad!

Tak na tento film asi nikdy nezapomenu,protože to byl pro mě hodně nepříjemnej zážitek. Byli jsme na tom se školou,a já jsem u toho celou dobu usínal..mě vůbec historický filmy nebaví a tohle bylo navíc s titulkama a trvalo to přes 3 hodiny,takže pro mě byl tohle hroznej zážitek..asi je to dobrej film,ale určitě ne pro mě.

Naprosto dokonalé (1992) (seriál) odpad!

Tak tento seriál si pamatuju, jak dávali na TV3, ale absolutně jsem ho nepochopil, viděl jsem několik dílů, ale ani jednou jsem se nezasmál, hlavní hrdinky na mě působily hodně nesympaticky, a byl to pro mě nejhorší sitcom, který jsem kdy viděl.

Jen ho nechte, ať se bojí (1977)

Mám rád Luďka Sobotu a i když tento film není zdaleka tak zábavný jako třeba Jáchyme, hoď ho do stroje, tak i tady jsem se několikrát zasmál, docela se mi to líbilo, i když Sobota natočil i lepší filmy.

Bota jménem Melichar (1983)

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů od Zdeňka Trošky (vedle trilogie Slunce,seno), jen je škoda, že nenatočil víc filmů ze školního prostředí, protože tento film se mu opravdu povedl. Líbila se mě moc i ta písnička od Standy Hložka.