• Rodinný
  • Soutěžní

O poklad Anežky České (1993) (pořad)

Určitě výbornej soutěžní pořad se skvělým Markem Ebenem, ale jen pro ty, co se aspoň trochu zajímají o historii.. pro mě nuda.

Divoký měsíc (2000) (seriál)

Pouze 2 telenovely jsem sledoval pravidelně a to Divoký anděl a Divoký měsíc. Divoký měsíc byla telenovela ,která mě strašně bavila.

Akta X (1993) (seriál)

Tento seriál jsem měl moc rád, hlavně David Duchovny byl dobrej a jeho postava Muldera mě byla moc sympatická..vynikající seriál.

Adam a Eva 2001 (2001) (TV film)

Tak tohle se mě moc líbilo a rád bych to viděl zas. Krásnej film.

A co Bob? (1991)

Tohle byla super komedie, s Bobem mám hodně společnýho :D Mám rád filmy ,kde se můžu ztotožnit s nějakou postavou, a tenhle mezi ně patřil.

Nováci (1995) (seriál)

Jednu hvězdičku dávám za tu první sérii s Otou Jirákem a Janou Janěkovou, ta sice samozřejmě ani zdaleka nedosahovala úrovně amerických sitkomů,ale ještě to šlo, každopádně ta druhá série s Pavlem Zedníčkem a Janou Paulovou byla strašná.

Uvolněte se, prosím (2004) (pořad)

Docela dobrej pořad, občas jsem se na něho koukal,ale..nemůžu si pomoct, pro mě nejlepší talk show byly Otázky a odpovědi s Václavem Moravcem na Galaxii.

Let 29 (2005) (seriál)

Tak tohle byl podle mě vynikající seriál, moc mě to bavilo.. třeba na seriál Ztraceni jsem se nikdy nekoukal, ale Let 29 jsem sledoval pravidelně, bylo to napínavý a moc se mě to líbilo.

Šance (1992) (pořad)

Šance se mně ještě docela líbila když ji uváděl Martin Dejdar , s Dvořákem a Vladykou už se mně to moc nelíbilo.. tento pořad mně rozhodně nechybí.

Stmívání (2008)

Na tomhle filmu jsem byl v kině a jestli jsem někdy litoval,že jsem na film šel, tak v tomhle případě rozhodně ne, Stmívání se mě moc líbilo a byl to pro mě zážitek..vynikající film.