• Rodinný
  • Soutěžní

Sestry na Bahamách (2001)

Nádhernej film s nejkrásnějšíma herečkama na světě (Olsenky prostě miluju) s nádhernou hudbou (hlavně ta písnička od Play - Us Against The world). Nemůžu tomu dát míň než 5 hvězdiček, tohle se mě líbilo strašně moc.

Politická střelnice (2009) (pořad)

To už prostě není ono. Zuzana Bubílková byla skvělá ve dvojici s Miloslavem Šimkem, ale bez něho už je to chvilkama spíš trapný než zábavný. Občas jsou tam dobrý momenty, ale na víc než 2 hvězdičky to není.

Plešoun (1995) (seriál)

Tady se člověk asi neubrání srovnání s Mr.Beanem a Plešoun je proti Beanovi o hodně, o hodně slabší, ale zas úplná nuda to není.. občas se tomu i dá zasmát, ale spíš je to takovej průměr.

Past na Ježíška (2006) (TV film)

Tohle mě docela zklamalo, od režiséra Snowboarďáků a Rafťáků jsem čekal něco lepšího.

Stefanie (1995) (seriál)

Mě se tento seriál líbil, líbily se mě všecky série, co jsem viděl a nízký hodnocení moc nechápu.. každopádně takhle si představuju, že by to v ideální nemocnici mělo vypadat, to bych se tam snad ani nebál.

Kuky se vrací (2010)

Mě se tenhle film moc nelíbil. Připadá mě, že je to spíš pro malý děcka a možná i pro dospělý, ale ne pro teenagery.. nevím, každopádně já jsem se u toho docela nudil. Jediný, co se mě na tom líbí je samotnej plyšovej Kuky, kterýho mám na batohu jako přívěšek, ale film se mě moc nelíbil.

Dynastie (1981) (seriál)

Pár dílů Dynastie jsem viděl, ale tenhle seriál jsem nikdy neměl rád, narozdíl od Dallasu který jsem sledoval pravidelně a měl jsem tam svoje oblíbený postavy, Dynastie se mě nikdy nelíbila.

Hospoda (1996) (seriál)

Jediný český sitcom, který se mě líbil.

Big Brother (2005) (pořad)

Mě se Big Brother líbil, líbil se mě víc než Vyvolení a rád jsem ho sledoval..mám rád reality show a bavilo mě se na to koukat.

Praštěná holka (1996) (seriál)

Tak tohle je přesně ten typ seriálu, který mám rád a na který bych se mohl koukat pořád.. nic mě není tak blízký jako filmy a seriály z prostředí amerických středních škol a tohle byl sitcom který sice nepatří mezi úplnou špičku,ale líbil se mě.