Nádraží - Levně, levněji, nejlevněji (2017) (epizoda) odpad!

Takže jsem dal i druhej díl, v telce nic jinýho nebylo. Byl jsem zvědavej, jestli další díl bude stejně blbej jako první. Nevím proč, ale přijde mi to ještě blbější a nevtipnější. Česká sodo, kde jsi ? Tebe už asi nekdo nepřekoná...

Lída Baarová (2016) odpad!

Pro mě je Lída Baarová fašistická kurva, která šla na všechno přes kundu. Vůbec nechápu, proč o takových lidech točit a nějak je za cokoliv adorovat. Zaslouží soucit a klid v zapomění. Film je jako takovej neskutečně přeceňovaná hrůza. Hloupé dialogy, děj o hovně a nulová pointa. Zbytečně vyhozený peníze.

Taková normální rodinka (2008)

Jednu hvězdičku dávám za vyjímečnou netrapnost, druhou za pár povedených scének a fórků a třetí za naši Julii Roberts, madmazel Chýlkovou a seňora Dulavu, kterej se mně poprvý v nějaký filmový roli líbil. Původní seriál a předlohu ale zapomeňte.

Nádraží - Nové vedení (2017) (epizoda) odpad!

Všudesevsírající parta profláklých rádobykomiků už i na ČT. Tenhle trapas se fakt nepovedl.

Wrestler (2008)

Přišlo mně, že má Mickey botoxovou držku.

Barrandovský Silvestr 2016 (2016) (pořad) odpad!

Letošní rok se pouze Barrandov pokusil o vlastní tvorbu. Bomba estrádu komunistickýho typu. Přiznávám se bez mučení, dal jsem deset minut, víc sa nedalo.

Žralokonádo (2013) (TV film)

Nejvíc nejlepší a podle odpadářů nejvíc nepochopená a nejvíc geniální a superlativní satira a parodie na katastrofický filmy a sebe sama.

Paparazzi (2016) (pořad) odpad!

Barrandovská publicistika. Bohdalka, Dejdar a Pepa Vojtek. Zprávy z jejich života nesmíte prosrat.

VLIVNÍ s Alex Mynářovou (2016) (pořad) odpad!

Do piče s Ovčáčkem ! To budou samý sračky a tuším, že se podaří dosáhnout nové dimenze totální žumpy.