Náš přítel Frank (2007) odpad!

Jakmile se objevil na scéně ten čokl, bylo jasný, kam se všecko bude ubírat. Není to ani sranda, ani žádný veledílo, možná ani béčko, jediný, co se mi tam líbilo, byl ten srub.

Rocky IV (1985)

Tisící video kopie namluvená jedním hlasem s rozmazaným obrazem a barvama jak vyblitá pizza...přesně tak jsem to viděl poprvý za komoušů...všichni jsme milovali Rockyho, celá naše parta předpubertálních holobrádků, tenhle příběh nemá chybu a musím souhlasit s ostatníma, že je to ten nejlepší díl z celé série, jeď Rocky, hřebče, zab toho hajzla rudýho.

Žena za pultem (1977) (seriál) odpad!

Moje babička, které komanči zabili mažela, se pokoždý otáčí v hrobě...zavřete tuhle hrůzu někam do archívu a nechte zapadat prachem...

Krásná pokojská (2002) odpad!

Hloupý příběh, herecké výkony stojí za starou bačkoru. Typ filmu, kde člověk přesně ví, co se stane a jak dopadne. Béčková továrna na klišé a slzy hloupých krav. Nic jinýho jsem ale ani nečekal.

Happy End (1967)

Páni ! Tak tohle je majstrštyk. Poprvé jsem to viděl, když jsem jednou přišel večer z hospody v dobré náladičce. Chytl jsem to od začátku a nestačil jsem se divit. Geniální dílo. Miluju Menšíkovy žárlivý scény.

Chlapci a chlapi (1988) (seriál) odpad!

Docela dobře se vždycky zasměju, je to ale především radostí, že jsou komunisti aspoň tak nějak od válu. A taky trapnostma, kterých je tu skutečně přehršel. Normalizační životní moudra taky stojí za to. Je načase si přestat tu dobu idealizovat. Zelenomozkovská onanie. Varšavská smlouva - záštita míru a socialismu.

Politická střelnice (2009) (pořad) odpad!

Todleto teda fakt nemá obdoby, shodnu se se všemi, trapas, masakr, humáč, nacházím pouze pojmy, které nepatří do slovníku seriózního kritika. Jak nechutné...

Cesty domů (2010) (seriál) odpad!

Dnes jsem nedopatřením přepnul na tento kulturní masakr. Cosi řešily nějaký šmetyny, "hrál" tam Sagič a Darinka Rolinsová sama sebe. Chvíli jsem zíral a nevěděl o co jde, příběh je na mě asi příliš intelektuálně složitej. Tak hluboké seriálové folosofii nerozumím, uniká my smysl a konání postav...každopádně mi bylo velmi blitno po jednom půldílu...a je mi ještě teď, téměř hodinu a půl po něm...tohle jsem si po dni stráveném náročnou prací doopravdy nezasloužil...upřímně všechny prosím...nedívejte se na to, berte ohled na své zdraví, děkuji.

112 - V ohrožení života (2007) (pořad) odpad!

Stejně blbý a tendenční jako Maják za komunistů. Nic víc k tomu nemám co říct.