• Krátkometrážní

Amadeus (1984)

Then why not appoint me to the post? - You are not the only composer in Vienna. - No. But I'm the best.

Keith (2008)

Limit je nebe.

Má mě rád, nemá mě rád (2010)

Někteří z nás jsou šedí, někteří ze saténové, někteří ze zářivé. Ale jednou za čas potkáš někoho, kdo hraje všemi barvami. A když se to stane, nic se tomu už nikdy nevyrovná.

Kamarád taky rád (2011)

Spíme spolu, ale jde jen o sex. - To nikdy nefunguje, brácho. Je to holka. Sex pro ně vždycky znamená něco víc, i když to nepřiznají. - Jamie je jiná. - Má penis tam, kde má většina holek vagínu? - Penis nemá. - Potom jiná není.

Candy (2006)

Když můžeš přestat, nechceš. Když chceš přestat, nemůžeš.

2:37 (2006)

Sure, we think we have family and friends. But when stuff happens...when really serious stuff happens...you just feel so alone. And you can't tell people. I mean, they'll probably listen. But they don't know everything. In fact, they don't know anything. There's just...some stuff you can't share. So, what do you do then?

Národ snílků (2010)

Thurston: Nevadilo by ti, kdybych zapnul hudbu nebo něco? Mám to tak trochu...Jsem tak trochu nervózní. Caroline: Thurstone, bezpečnostní pás mě tlačí do vaječníků. Asi je trochu pozdě na romantiku. Thurston: Jak chceš...

Dokonalý trik (2006)

Nikdy jsi nepochopil, proč jsme to dělali. Publikum znalo pravdu. Svět je prostý, je to mizérie. Je stálý...stálý po celou dobu. Ale když je dokážeš oklamat, aspoň na vteřinu, můžeš pro ně udělat zázrak. A pak ty...Pak i ty uvidíš něco velmi zvláštního. Nevíš, co to bylo. Byl to...byl to ten výraz v jejich tvářích..

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Ellis 'Red' Redding: Tady jsou všichni nevinní. To jsi nevěděl? Heywoode, za co jseš tady ty? Heywood: Nevinně! Advokát to posral!.