Líbáš jako Bůh (2009)

Vykrást film "Lepší pozdě nežli později" je ubohost, sprostota a nedostatek slušnosti, morálnosti a inteligence. Dala bych Poledňákové pokutu za plagiátorství a zákaz režie až do konce života!!! Nedávám film do odpadu jen proto, že mi to přijde nefér vůči dobrým hercům (Magálová, Kaiser).

Terapie - Série 1 (2011) (série)

Exkluzivní seriál s originální, mně vlastní tématikou. Bez hudby, zbytečností, přikrášlování. Je jiný a to je přitažlivé. Nemůžu sledovat každý díl, ale i tak mě ohromě baví. Nechávám si jednu hvězdu v záloze a než si udělám čas na shlédnutí celého seriálu, zatím čtyřkuju. Už těď vím, že ho shlédnu několikadenním jedním dechem :o) Dnešní díl s Michaelou Doubravovou byl úžasný, je to skvělá mladá herečka, o které ještě uslyšíme!

Annie Leibovitz: Život objektivem (2006)

Jeden z nejúžasnějších dokumentů, které jsem kdy měla možnost vidět. Jednak po koncepční stránce, ale hlavně díky výjimečné osobitosti a přímosti ženy, která něco dokázala. Velice mě dojalo, jakým způsobem si váží rodiny a jakým způsobem dokáže prožít každý snímek...rodinné samozřejmě, ale především ty snímky, kdy dokáže z každého, pro ni i neznámého člověka, vyždímat něco zajímavého, dokonce vyzdvihnout jeho osobnost a to z pouhé hodinky, půlhodinky focení...neuvěřitelný talent vcítit se do člověka a navázat s ním kontakt, který se snad může tvářit jako vztah nebo se jím dokonce doopravdy stát. Bez tohoto umu by její fotky nebyly tím, čím jsou. Proto jsou tak osobité, úžasné, jedinečné, dokonale nedokonalé...jako vztahy.

Láska a jiné závislosti (2010)

Trochu mě zklamal konec plný "klišé" a některé scény se mi zdály zbytečné (např. PJ´party), vývoj postavy Jamieho se mi nezdá moc pravděpodobný... ale budiž, je to film, nikoli realita. Ale jinak mě naprosto ohromila Anne H., která je v tomto snímku tak úžasná, až mě donutila k slzám. Začínám mít novou oblíbenkyni. Jinak pěkný průměr, který mě z velké části neurážel, ale ani nenadchnul, což mě osobně mrzí, protože jsem se na film moc těšila. ***

Ztraceno v překladu (2003)

To bylo zklamání! Viděla jsem ho poprvé nedávno a pustila jsem si ho jen z toho důvodu, že je tu na přední příčce v oblíbenosti u uživatelů. Čekala jsem závrať, krásu, úžas, cokoliv, ale přišla jen nuda, nuda, šeď, šeď. Říkala jsem si, že tomu filmu dám ještě jednu šanci a že by byl třeba se sklenkou vína lepší. Že bych dokázala filmu přijít na chuť. Ale už jsem se k tomu nedokázala dokopat...to raději gumičkou do ramene! Jediné, co se mi na filmu líbilo, bylo prostředí Tokya a občas na mě dolehly určité pocity vykořeněnosti, bezmoci, samoty a nudy (hlavně nudy, ale mé osobní!!!), ale tak nějak nesympaticky nebo jinak, než by měly působit, abych si to vychutnala. A navíc...Scarlett Johansson...pro mě je to nepříjemná herečka a nikdy mě neoslovila. Vlastně každý film, ve kterém hraje, je pro mě zkažený právě proto, že je jeho součástí. Bohužel tenhle film bylo pro mě těžké i dokoukat, ale vydržela jsem to a teď přijde další bohužel...po skončení to bylo ještě horší a celý film pro mě vyzněl trapně. A tady to je...to, co je pro většinu lidí umění, je pro mě v tomto případě strašný omyl...nedá se nic dělat. Sofia Coppola není režisérkou pro mě.

Dobrák Rover (1991)

Tak strašně dlouho jsem po tomhle filmu pátrala...už od mých šesti let, kdy jsem si ho pouštěla pořád dokola na videu. Pak se kazeta někam ztratila asi při stěhování. Nepamatovala jsem si název a až teď nedávno jsem si pustila telku a on tam BYL!!!!! Nasmála jsem se u něho a říkala si, že jsem ho konečně našla a s ním i tak trochu klid :o) Jinak jsou tam neopakovatelný hlody!!!! :oD Moje nejoblíbenější pohádka z dětských let!

Cizinec (2010)

Nehrát v tomhle filmu Angelina, asi bych se úplně unudila...ona tomu alespoň dává nějaký šmrnc...Ale jinak film absolutně o ničem, žádné napětí, žádná romantika, žádný vtip, všechno totálně podělaný...jedna hvězdička za Angee, druhá za zdrhajícího Deppa v pyžamu. **

Čarodějky z Eastwicku (1987)

Film je o rok staší, než já, ale můžu vám říct, že jsme ho v sedmi letech uměla celý nazpaměť a to nekecám. Moje nejoblíbenější pasáž byla ta, kde Cher nadává Jackovi Nicholsonovi, který se před ní "svůdně plazí" po své luxusní posteli ve své luxusní vile na svém ohromném pozemku, kde čůra na volavky. Na film jsem koukala denně a zanechal ve mně nesmazatelné stopy a naučil mě i pár sprostých slov :o) Prostě mě ovlivnil a vyrůstala jsem s ním a porovnávám s ním všechny filmy s podobnou tématikou a ještě žádný ho nedostihnul. Špičkový film a naprosto úžasnými herci, hereckými výkony, hudbou a koncem. Jen bych chtěla ještě napsat, že dubing s Bartoškou jsem nikdy nezkousla a asi nikdy nezkousnu...naprostá hrůza!!!!