Velká země (1958)

Možno naprostá klasika a ten kto to nevidel tak sa nemôže považovať za znalca westernov ale 165 minút bola príliš dlhá doba na takýto western v ktorom bolo výstrelov toľko málo ako pozitívnych vecí.Nebyť to že to je klasika westernu tak dám menej ako 3*.Možno sa to niektorým nepáči ale je to tak.

Robin Hood (2010)

Potom ako sa dozvedel že nového Robina Hooda bude režírovať R. Scott a v hlavnej úlohe bude Russell Crowe tak som sa veľmi potešil ,čakal som niečo veľkolepé ako bol Gladiátor ale opak bol pravdou.Scott pretransformoval Robina Hooda na nudnú dialógovú divadelnú hru počas ktorej som sa musel dosť často pozerať na hodinky že kedy toto dlhé a dlhé rozprávanie skončí.Nebyť výborného herca Russella Crowe a úcte k Ridlemu tak to dopadne horšie ako na 3 ***.

Pach krve 3 (2009)

Nie horor ale dobrá komédia na ktorej som sa z chuti zasmial.

Rocky IV (1985)

Po dvoch horších častiach Rockyho prišiel opäť Sly s Rockym ktorého všetci milovali a prečo sa stal tento film stal legendou medzi filmami.Pre mňa výborny návrat k tak dobrej postave ako je Rocky Balboa.Preto plných päť hviezdičiek. Ten kto na Rockym vyrástol tak pochopí prečo.

Rocky (1976)

Filmová legenda sama o sebe, film ktorý dal inšpiráciu miliónom ludí po celom svete, herecký posun na inú úroven jednoducho film ktorý sa oplatí vidiet aj tisíckrát a stále vás to baví.U mna jeden z najlepších filmov všetkých čias o postave ktorá zmenila históriu boxu.

Prokletý ostrov (2010)

Po niekoľkých tyždnoch od videnia tohto filmu mi dochádza že tento film sa vám zavrtá do mozgu a pochopíte veľdielo v podaní Martina Scorseseho.Hovorí sa že v jednoduchosti je krása podľa môjho názoru v genialite je krása.

Létající Skot (2006)

Film ktorý ukázal že človeka nemôže nič zlomiť a treba si ísť za svojim cieľom ako Graham Obree ktorý aj cez všetky svoje problémy,ktoré mal sa opäť dokázal postaviť na štart a vyhrať svoj boj proti neprajníkom.Takýto príbeh dokáže napísať len život.