Rocky Balboa (2006)

Po 16 rokoch si Sly uvedomil ,že legendu menom Rocky Balboa nemôže nechať ukončenú piatim dielom z roku 1990 ktorý bol najslabším zo všetkých tejto veľkolepej postavy.Rocky Balboa návrat boxera z filmového plátna sa podaril na výbornú bohužiaľ cez smrť Rockyho ženy.Smrť milovanej Adriany spomienky na predošlé časti tomu dodávali ešte hlbšiu atmosféru a najmä scéna pred reštauráciou so svojím synom ktorý dostal lekciu o živote ma dostala.Skvelé tréningové scény a taktiež záverečný zápas Rockyho kariéry to všetko s úctou ukončilo.Rocky dakujeme.100%

The Notorious B.I.G. (2009)

Skvelá spomienka na takú veľkú doslova veľkú rapovú legendu ako bol B.I.G.Určite lepšie ako Get Rich or Die Tryin' v hlavnej úlohe s 50 centom.Kto má rád rap tak dá určite 4* alebo 5* lebo tento človek si to zaslúži.

Nitro Circus (2009) (pořad)

Tak toto áno typ show ktorá sa vydarila na 100% v hlavnej úlohe s králom NC Travisom Pastranom ktorý dokáže ovládať prakticky všetko načo sadne.Len nechápem prečo v účinkujúcich chýba nasledovník Pastranu, Andy Bell. Jednoznačne 5*

Osm statečných (2006)

Príjemná oddychovka po ťažkom dni ked vaša myseľ už nezvládne nič náročnejšie.Film by som zaradil medzi priemerný s vedlajšou rolou Paula Walkera pretože hlavnú úlohu hrajú psy.Takže celkovo by som dal 3* ale tie psy ma naozaj dostali 4*.

Američan (2010)

George Clooney made in Italy = jednoduchý dej,málo postáv ešte menej akcie ale tomuto filmu to stačí nato aby bol nadpriemerným vo svojom žánri.80%

Bratři z donucení (2008)

,,Yes we can" tak toto si asi povedali Will Ferrell a John C.Reilly a vytvorili super komédiu ktorá ma dostala svojim humorom ktorý nemusí sedieť každému.Ale ja som im uveril každé slovo ktoré im vyšlo z huby.Spolu s Yesmanom ašpirant na komédiu roku 2008. 95%

Horší než smrt (2010)

Herecké obsadenie tohto filmu ma zaujalo hned od prvej minúty ale čo s tým ked zostalo len u toho hereckého obsadenia. Boli pasáže na ktorých sa dalo aj zasmiať to nehovorím že nie ale remake po tak krátkej chvíli predsa nemôže uspieť.Od Angličanov sa musia ešte veľa naučiť ako spraviť komédiu na 100 m štvorcových.

Forrest Gump (1994)

Vrchol Zemeckisovej filmovej tvorby.Forresta nedokáže prekonať už žiadnym iným filmom ktorý by sa rozhodol natočiť.Hlavná postava sa zapísala do dejín filmu tak ,že ked sa hocikoho na ulici opýtate ,že kto je FORREST GUMP tak to na 100 % bude vedieť.Oscarová postava ktorú dokázal Robert Zemeckis vytvoriť a dať je život medzi legendami ako je Rocky,Rambo,Bruce Wayne,John McClane a mnohý iný.100%

Veřejní nepřátelé (2009)

Po Poslednom Mohykánovi určite najlepší film čo som od Michaela Manna videl.Johnny Depp v najlepšej forme spolu s ním Bale ktorý hrá síce len vedľajšiu rolu no tak ako málo kto.Skvelá 140 minútová životopisná dráma,ktorá ma očarila od prvej minúty.95%

Temný rytíř (2008)

Temný rytier prekonal aj môjho prakticky nedotknutého Rockyho o ktorom si myslím že je best film ever.Nolan dal Batmanovi iní rozmer ktorému sa len tak žiadny film nepriblíži.Heath Ledger v poslednej úlohe života ktorá bola aj ocenená.Joker ktorý mal potenciál ešte na jednu časť tú poslednú ktorú to všetko ukončí,no nestane sa tak Heath nás opustil a budeme dúfať že Nolan ho nahradí aspon z polovice takou postavou ako bol Joker.Dark Knight zatial filmom tohto storočia.100%