Cesta do středu Země (2008)

Absolútne nepochopím kto môže dať 60 mega na takúto megablbosť ktorá všetkými stupiditami prekračuje aj tie najblbšie filmy ktoré v histórii kinematografie vznikli.Nemôžem uveriť vlastným očiam ked vidím 57%.

Nepřemožitelný (2006)

Americký sen ktorý sa stal skutočnosťou.Pri poslednej hre som prakticky utekal s Wahlbergom aby Vincent Papale položil Touchdown.Nádhera 90%

Toy Story 3: Příběh hraček (2010)

Toy Story animák na ktorom mnohý vyrastali a dalej aj budú.Čakali sme na to 11 rokov kým prišla trojka ale oplatilo sa nie ako pri Shrekovi ktorý sa na nás valil skoro každý 2 rok a aj to tak dopadlo.Toy Sory má stúpajúci charakter ako málo animákov.Najlepší animovaný film tohto roku to bez pochyby.95%

Město (2010)

Už pri gone baby gone sa ukázalo že Ben má na režírovanie talent a to dokazuje aj teraz pri ešte lepšom diele aspon podla mna.Filmy o bankových prepadnutiach a lúpežia patria medzi moje oblúbené či už sú to Dannyho parťáci alebo Takers.No Mesto ich predčilo svojim hlbším príbehom ktorý im chýbal.Skvelo zvládnuté či už po hereckej stránke alebo po režisérskej.90%

Velký útěk (1963)

Tak tomu sa povie veľký útek.Po Shawshanku asi najlepší film s témou úteku.Skvelý herci spolu s skvelým režisérom=100%.

Runaway (2010)

Kto má rád hudbu a štýl Kanyeho Westa tak bude mať rád aj tento hudobný film síce len 34 min ale 34 min nádhery ktorú Kanye vyprodukoval.

127 hodin (2010)

Film s nie veľkým rozpočtom ale s veľkým potenciálom.(Dúfam že sa uneho zastaví Oskar.)Ako bolo povedané v trailery James Franco je jednoducho úžasný a aj bol to musíme súhlasiť.Danny Boyle opäť ťaží s ľudkého príbehu ktorým očarí mnohých ako v Milionárovi z chatrče.Snímok 127 hodín patrí určite medzi top 5 filmov tohto roka.100%

Gran Torino (2008)

Gran Torino možno posledná rola Clinta Eastwooda no u Clinta nikto nikdy nevie ale aj rola ktorá mala byť ocenená Oscarom s tým bude súhlasiť asi veľa ľudí.Dokonalosť v jednoduchom príbehu no výborných podaním ktorým dostane nejedného diváka.Gran Torino patrí určite medzi filmy tohto desaťročia ale prečo chýba ten Oskar.

Expendables: Postradatelní (2010)

Takto má vypadať dokonalý akčný film v štýle 80-tich rokov na ktoré sa prakticky zabudlo no stále nám majú čo dať. Len ten príbeh chcelo ešte troška doladiť ale to sa odpustiť hlavne vtedy ked si pomyslíte na Terryho Crewsa ako v tej podzemnej chodbe skosil tých vojačikov, Geniálna scéna.