Predátoři (2010)

Toto bol jeden perfektný film :) miestami som sice mala nutkanie schovat sa za stolicku alebo si aspon zakryť oči, ale zelená krv imponovala :D Vyborny namet aj dejovost filmu. Takisto sa mi pacila kvalita a efekty. Z neznámych pricin stale skatulkujem filmy takeho typu a stale si myslim ze to by sa miasi nepacilo no uz 2x som bola vyvedena z omylu ;) najprv to bol Transformers a teraz Predatori ;) 5* velmi dobre :)

Třída číslo 402 (1999) (seriál)

detske casy, ked k nam zacali prenikat rozpravky ineho charakteru ;) pacilo :)

10 000 př. n. l. (2008)

nepáčilo sa mi to už od samého začiatku. Scéna, kde sa tá šamanka celá trasie mi prišla tak umelá.. škoda reči ..proste u mňa to nebolo to pravé a dokonca ani to ľavé...

Wanted (2008)

Na filme sa mi páčilo, to, že až do konca ma dokázal udržať v napätí a to je pre mňa najdôležitejšie, hlavne pri filmoch takého to rázu. Rozhodne som pri ňom nezaspávala. Obsadenie vynikajúce, scenár takisto a efetky a komplikovanosť dejových línií sa mi tiež veľmi páčila. Angelina svojim posledným výstrelom zabodovala :) 5*

Wrestler (2008)

Viac menej miestami trošku sado maso :) niektoré scény sa mi nepáčili. Dejovo to bolo dobré aj keď sa tam toho mohlo aj viac rozvinúť. Koniec bol tročku predvídateľný. Dopadlo to tak, ako som aj predpokladala. No film sa mi napriek tým pár negatívam páčil :) 3*

Svět podle Jima (2001) (seriál)

ja sa pri tejto komédii viem zabaviť :) 4*

Hlava státu (2003)

ehm..? nebolo to velmi zle ale ani dobré to nebolo. Jediné pozitívum na tom celom ktoré tam vidím je bojovanie za obyčajných ľudí. inak ma ten film absolútne ničím neohúril. taká obyčajná klasika ako každá iná tohto typu

Malá princezna (1995)

Skutočne pekný film :) veľmi sa mi páčil .. dobrá myšlienka a aj mňa príbehy vždy fascinovali :) taká pekná oddychovka

Kriminálka Las Vegas (2000) (seriál)

Kriminálky na tento spôsob ja môžem :) CSI NY a Miami mi síce prídu už dosť zopičené, ale držím sa hesla že prvé je stále lepšie ako druhé, čo sa mi potvrdilo aj tu. V CSI Las Vegas boli aj viac prehĺbené vzťahy medzi kolegami, viac prípadov na jedno posedenie, krajšie laboratóriá a hlavný hrdina Grissom ma neiritoval :) Jeho záľuba v chrobáky mala trošku tajomný podtón. Vlastne celá jeho postava vplývala na okolie nepoznane a tajomne. Každá nová informácia bola prekvapivá. Pri tomto seriáli som nadobudla aj nové poznatky z rôznych oblastí. Uvedomujem si, že je to seriál a že informácie v ňom môžu byť často skreslené, ale stále sa našlo niečo, čo som si z toho seriálu odniesla ako užitočné (samozrejme okrem vraždenia :D ) 5*

Sběratelé kostí (2005) (seriál)

Ktoré mladé dievča by sa nechcelo stať forenznou antropologičkou a ktorý chalan by nechcel byť agentom FBI?? ;) Okrem zaujímavých prípadov a celkovej vtipnosti seriálu na pozadí mŕtvol sa mi páči osobnosť Brennanovej. Ako sa niekedy až príliš materialisticky a vedecky díva na určité veci a uniká jej skutočný ľudský cit. Na všetko sa díva ako na prirodzené veci a žiadna situácia jej nie je trápna, čo musí zvládať agent Booth, s ktorým spolu riešia prípady vrážd podľa kostry / kostí človeka. Neľutujem ani jednu videnú časť tohoto seriálu :) 5 z 5